Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyképű, komplexusos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyképű, komplexusos pasiknak beszólogató csajok sok pofont kaptak az élettől?

Figyelt kérdés
Egy pszichológusi vélemény szerint azért lett sok csaj flegma, mert sok pofont kaptak az élettől, és úgymond így kompenzálnak. Igaz ez?

2012. máj. 5. 22:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én azért szólogatok be, mert palik közt nőttem fel. :D Csak átragadt rám ez a férfias cukkolás, mint amikor srácok szólogatnak be egymásnak, meg viccelődnek. Mindig pasik vettek körbe, fiúkkal barátkoztam, az ragadt rám, ami rájuk volt jellemző. Sajnos, nem sajnos, ez van. Kaptam pofonokat is az életben, de szerintem nem ezzel függ össze. Amúgy bunkó sosem szoktam lenni, csak maximum kis szemtelen. Kivéve persze, ha valaki direkt bunkó velem, mert azt leoltom igen csúnyán - állítólag jó vagyok benne, mert nem "kvaanyázok", hanem ténylegesen lealázok másokat, ha kell.

De ha nem szemétkednek velem, én alapvetően elég barátságos és közvetlen vagyok mindenkivel. :)

21L

2012. máj. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Értsd: A nagyképű - komplexusos pasiknak beszólogató - csajok...


És egyébként a válasz: nem. A pofonokat a komplexusos pasik kapták / kapják az élettől.

2012. máj. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!