Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket kíváncsivá tesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket kíváncsivá tesz egy magabiztos ( nem nagyképű) lány, vagy inkább elijeszt? 19/L

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 01:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Attól függ mit takar a "magabiztos"...

Ha uralkodni akaró akkor elijeszt, de amúgy inkább vonz.


Volt egy extra rövid kapcsolatom egy "hát ami neked jó" típusú csajjal. 0 egyéni gondolata nem volt... azóta inkább a magabiztosabb, határozottabbak közül nézelődök.

2012. máj. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kíváncsivá, ha van önbizalma egy lánynak, az valahogy azt sugallja nekem hogy jó az ágyban, és hogy nem unalmas
2012. máj. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A testtartásától is függ, de ez szinte mindig megfog. :)
2012. máj. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én asszem félnék :$
2012. máj. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az a tapasztalatom, hogy inkább megijeszti őket. Többször volt már velem, hogy először csak úgy barátilag ismerkedtünk egy pasival, pl baráti társaság bemutatott neki és elkezdtünk beszélgetni úgy általánosságban és éreztem, hogy érdeklődik irántam, hogy tetszem neki. De aztán ahogy kiderült számára, hogy én nem az a majdcsak lesz valahogy alapon sodródó típus vagyok, hanem vannak elképzeléseim, határozott elveim az életemmel kapcsolatban. Amúgy egyik haverom szerint ez a határozottság látszik is rajtam rögtön. Nem tudom igazából, hogy emiatt-e, de mikor megismernek egy kicsit jobban elmegy a bátorságuk. Egyébként lehet csak nekem nem volt eddig szerencsém.
2012. máj. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi ez a kecske-mánia mostanában, harmadik válaszoló?

:DD

2012. máj. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kíváncsivá tesz, de hogy összejönnék-e vele, így nem tudok válaszolni. Ez nagyban függ, hogy miben és hogyan határozott, de ha konkretizálod se tudok rá válaszolni, mert személyesen kell átélnem, hogy milyen egy ilyen lány mellett lenni, és összehasonlítani egy kevésbé magabiztos lány közelében való érzéssel. :)


22/F

2012. máj. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sokan keverik a magabiztosságot az önteltséggel, ami nem jó, mert míg a magabiztosság pozitív tulajdonság (tudod, hogy ki vagy és merre tartasz, hiszel magadban) addig az önteltség negatív.(másokat lenézel, lekezelsz)

Tapasztalataim alapján, azok a férfiak, akiket taszítanak a magabiztos (nem öntelt!) nők (vagy általában emberek), nekik saját magukkal van problémájuk - önbizalomhiány, szorongás stb.

Ha megnézed az olyan kapcsolatokban, ahol a férfi lelkileg vagy akár testileg bántalmazza a párját mindig olyat választ magának, akivel ezt egyáltalán meg lehet tenni. Egy alacsony, önbizalomhiányos nőt.

Száz szónak is egy a vége: Ha valaki azért nem kedvel, mert túl jóban vagy magaddal, azt hagyd a francba. 31/N

2012. máj. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

úgyse vonzódna hozzám, én is magabiztos vagyok sok lánynál nah de egy ilyen túl nagy kihívás :O

f18

2012. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem!
2012. máj. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!