Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti szeretitek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szeretitek az ilyen csajokat?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, egész szép de gonosz. Szeret mindenkit kibeszélni meg másokon csúfolódni. Azt nézi, mikor hogyan szúrhatna ki másokkal, mindig más ellen szövöget ilyen terveket.

az exem emiatt a csaj miatt hagyott el. tényleg érdekesebb egy ilyen lány mint az, aki utálja az ilyesmit és nem bánt másokat?


2012. máj. 6. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Nyilvánvaló, hogy nem objektív leírást olvashattunk az illetőről, így normális választ se lehet adni.
2012. máj. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

simán lehet normális választ adni, ez nyilvánvaló :)

mivel én a tényeket írtam le, facebook-kommentekből láttam és régóta ismerem a személyt.

viszont tőle elvontakoztatva kérdeztem: tényleg vonzó-e az olyan lány aki szeret másokat kicsúfolni, gonosz terveket szövögetni, stb.

aki továbbra sem ad normális választ, az húzzon az apja f*szára.

2012. máj. 6. 18:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért nem hiszed ezt el kedves első?!


Annyi aljas nő van, hogy több mint rendes manapság!


Én utálom a lányokat, mind beképzelt, aljas, kétszínű, sunyi dög.

2012. máj. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és úgy látszik, az aljadékok a nyerők :/
2012. máj. 6. 18:14
 5/9 anonim ***** válasza:

ma 18:14


hát nálam bizto nem!!


a sok csicsak lájkolgatja ezeknek a senkiknek a képeit meg szépeket írosgat, nyáladzanak a kis ribikre csak,mert szépek engem hidegen hagy az össze buta liba, engem is zaklatnak, hogy lájkoljam meg csináljak meg nekik ezt meg azt, felőlem fel is fordulhat akkor sem teszem meg neki!!


engem egy sem fog megkaparintani, irányítani csak, mert szép! -.-"

2012. máj. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Máglyára vele!!!!
2012. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
velük* inkább:DD
2012. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az ilyennel a pokolra!
2012. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jól mondod!:D
2012. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!