Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell "nem akarni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell "nem akarni" görcsösen a szerelmet?

Figyelt kérdés
Hogy csináljam hogy ne görcsöljek rá? Ti hogy csináljátok? Mire koncentráltok?
2012. máj. 6. 21:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

poénból regisztráltam, még ha nem is hiszed, hogy van ilyen, gondoltam, hogy hátha. és nem rögtön egy srác ágyában kötöttem ki, nem vagyok k*rva, jobb lenne ha kicsit visszafogódnál. egyszerűen csak nem vettem komolyan a dolgot, nem hittem benne, hogy sikerül, visszaírtam pár srácnak, ők is nekem, és egy arra érdemessel randiztam is. nem köteleződtem el mellette már az első randin, és nem is dugtam vele rögtön. a dolgok alakultak, úgyanúgy, ahogy a sima ismerkedés alkalmával is alakultak volna. viszont ettől még nem szórakozni mentem el vele, nyilván bennem volt, hogy akarok tőle azért valamit, ha nem is rögtön házasságot, és válasszuk ki a trónörökös nevét.

az ismerősöm meg nem bárba vitte el a csajt, és nem ribancokkal kezdett. hidd el, az életben nem kell k*rvásan kacsaszájjal pózolnod ahhoz, hogy így viselkedj, nagyon sok szimpla, egyszerűnek kinéző lány is ilyen (alamuszi macska nagyot ugrik?). egyszerű kis kajáldába vitte, nem puccos étterembe. megkérdezte, mit iszik (ő kávézott amúgy), a csaj meg csípőből berendelte a koktélt. aztán még kettőt. a srác meg úgy volt vele, hogy haha, te aztán az én számlámra nem fogsz élvezkedni, felőlem rendelhetsz libamájat is, külön fogom kérni a számlát, és így is tett. túl hamar ítélkezel és alkotsz véleményt.

a társkeresőket nem ítélem el, sőt, elismerem, hogy ez is egy színtért. a saját édesanyám is itt talált párt, tökre megértem, elfogadom és támogattam is végig.

és néha inkább ne pasizzon az ember, jegelje a dolgot, mint szórakozgasson olyanokkal, akik pedig igenis komolyabb szándékkal mennek el randizni. és ha már ott tartunk hogy megítélsz és leszólsz, nem tudom ki a szánalmas, én? vagy az aki a kisebbrendűségi komplexusát és görcsös jellemét úgy akarja kezelni, hogy nem tud határozottan és férfiasan fellépni, inkább a gerinctelen, könnyebb utat választja, és szórakozgat csajokkal? :)

2012. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!