Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetném meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném meg?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, és a buszon kezdtünk beszélgetni. Fb-n is beszélgettünk. Valamikor nem ír vissza fészen, pedig elérhető.. Direkt nem akar visszairni? Valamikor vissza ír.. Nekem nagyon tetszikaz a fiu, és szeretnék vele járni.. Kérdzzem meg tőle hogy van-e kedve ismerkedni??

2012. máj. 7. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
kérdezd meg , max nemet mond
2012. máj. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Velem is gyakran előfordul, hogy nyitva felejtem a facebookot így úgy tűnik mintha elérhető lennék pedig nem vagyok gépközelben.
2012. máj. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dávidmester13 ***** válasza:
28%
kérdezd meg!
2012. máj. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem nagyon égő, ha megkérdezem??
2012. máj. 7. 15:14
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
nem, szerintem tetszeni fog neki a dolog
2012. máj. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Az, hogy nem ír néha, érthető, szerintem sokan hagyják bekapcsolva, akár véletlenül is. Én nem azt kérdezném, hogy van e kedve ismerkedni, hanem ajánlanék közös programot. Ha például beszélgetés közben feljön, hogy szereti az állatokat, bedobnám, hogy egyszer elmehetnénk az állatkertbe, vagy ha édesszájú, cukrászdába, jó filmnél mozi. érted, ami épp szóba jön, arra reagálva. hány évesek vagytok?
2012. máj. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én 15 ő 16 =)
2012. máj. 7. 19:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb. ennyire tippeltem, úgyhogy maradnék előző tanácsomnál, beszélgessetek, ha valami jó jön szóba, ajánlj közös programot. :)
2012. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké :)
2012. máj. 16. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!