Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mostani fiúknak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani fiúknak miért jönnek be azok a bizonyos "ribancok"?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem miért nem becsülik meg az értékes lányokat és miért azokkal vannak akiket rögtön meg lehet fektetni 1hét után. Vagy talán rossz körökben mozgok. Vagy csak nem elég érettek? 16/L
2012. máj. 7. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, amiért az átlag ember általában szalámit vagy májkrémet vacsorázik, nem pedig kaviárt.
2012. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Rendes nőt is meg lehet fektetni 1 hét után, nem ettől függ. Az a kérdés, hogy a csaj mennyire kacér és hány pasival fekszik le. Akár kacér (mutogatja magát, mindenkivel flörtöl), akár csak egy sunyi k*va, barátnőnek nem jó.

Sokan nem akarnak barátnőt, mert az sok alkalmazkodással jár, a potya szex meg még mindig jobb, mint magadnak kiverni :P

2012. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a mostani fiúkra igaz, amióta világ a világ, a férfiember igyekszik megragadni a kínálkozó alkalmakat egy kis kufircra.
2012. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ilyen idősen igen, éretlenek. De nyugi, nem mindegyik, én se szeretem az ilyen ribanc típusokat ;)
2012. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
amiért a lányok a "normális" srácokat?
2012. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nem tudom.

valszeg a média, ezt látják a barátaiktól stb, de már rohadtúl nem érdekel a dolog.

téged miért érdekel?

azért ugye?

mert semmibe veszik a te "nem ribanc" személyiségedet.

menj egyél 1 kakaós csigát.

2012. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:D
2012. máj. 7. 17:28
 8/13 anonim ***** válasza:
Megsúgom: nekem marhára nem jönnek be. Mert nem lehet velük egy normális kapcsolatot kialakitani. Pedig én egy normális, megbizhato lànyt keresek magam mellé, nem egy ribit... 18/F Budapest
2012. máj. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Diavolino44 ***** válasza:

Nekem se jönnek be. Olyan csajjal nem is kezdenék akinek legalább 10 kapcsolata volt amibe volt szex. Valamint minden héten bulizós se érdekel...

27F

2012. máj. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezeknek a fiúnak azért jönnek be ezek a ribancok, mert még nem vágynak komoly kapcsolatra. Ha majd eljutnak arra pontra másfelé fognak keresgetni. :)
2012. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!