Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan léptek tovább egy be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léptek tovább egy be nem teljesült kapcsolat után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Őszintén érdekelnek a válaszok, felőlem poénkodhattok is, de azért valaki tényleg megoszthatná a tapasztalatait. A problémám az, hogy nem nagyon tudok felejteni, így egy új kapcsolatba beleugrani hatalmas szemétség lenne a másik féllel szemben. Viszont ez az állapot sem tartható, így pedig úgy érzem sosem lépek tovább, és mindig őt fogom hiányolni. Évek óta ez van. Már nem szomorkodok meg semmi, megbarátkoztam a hiányával, de azért még mindig arra vágynék szívem szerint, hogy visszatérjen.


Szóval ti mit tennétek? Vállalnátok egy esetleges új kapcsolatot úgy, hogy talán megbántjátok vele a párotokat és nektek sem tesz jót, vagy van valami más módszeretek?


Előre is köszönöm :)


2012. máj. 7. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést... Egy plátói kapcsolat be nem teljesedése miatt nem akarsz (új) kapcsolatot, mert az össze nem jött pasit/csajt szereted?
2012. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rá, ne érintkezz vele. Van más is aki, olyan jó, mint ő (bár valószínűleg másképp), szóval csak meg kell találnod.
2012. máj. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem ismerkedj többet és felejtsd el őt,mivel te is írtad,h be nem teljesült kapcsolat volt,akkor nem fogsz örökké rá várni...én az előző páromon azt hittem soha nem leszek túl,nagyon szerettem,a szakításunk után szinte bele betegettem a dologba,fogytam,nem volt kedvem semmihez,csak ültem a szobámban és zenét hallgattam...de egyszer csak egy esküvőre kellett mennem,ahová nem is akartam menni,de muszály volt,hiszen az uncsitesóm,szval a lagzin ismerkedtem meg a jelenlegi párommal,és minden rendben,már 2 éve vagyunk boldogok,és ha megkapom a diplomám,már a lagzin fogunk gondolkodni...1szó mint100 lépj túl rajta! :)rem segítettem :)))))))
2012. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Plátói" kapcsolat volt. Én nagyon szerettem őt, a mai napig szeretem, úgy érzem ő is szeretett engem, de sosem voltunk együtt.

Való igaz, hogy nem illettünk volna össze, és nekem akart jót azzal, hogy megkímélt magától. Én pedig nem tudtam őt sosem elfelejteni.


Az igazság az, hogy tudatosan sosem érintkezek vele, 2 éve nem beszélgettünk pár szónál többet. Mindig összehoz a véletlen. Összefutunk az utcán, egy helyen vásárolunk be, ha nem találkozunk, akkor egy közös ismerős, aki nem tud semmiről felhozza témának, ha ez sem történik,akkor pedig vele álmodok. Szóval tényleg semmi szándékosság nincs a dologban.

Így viszont, hogy még mindig érzek iránta valamit nem merek belemenni egy új kapcsolatba, mert nem akarok ártani másnak.

Viszont örökre nem maradhatok egyedül.

2012. máj. 7. 17:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha adnál esélyt másnak, eszedbe sem jutna az előző. Egy randi még nem fáj senkinek, és ha bejön a srác, akkor már nem fogsz a régire gondolni.
2012. máj. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az igazság az, hogy adtam esélyt, csak a dolog mindig megragadt ott, hogy megkapta az esélyt és nem lett belőle semmi.

Tényleg nagyon válogatok, mert úgy gondolom semmi értelme olyannal lenni,akivel nem tudjuk kölcsönösen boldoggá tenni egymást, de azért ennyi emberből egynek már igazán illett volna megfognia. Félek, hogy ez azért van, mert a régi miatt nem merek lépni és ezért nem tudok vonzódni senkihez.

2012. máj. 7. 17:54
 7/9 anonim ***** válasza:

én is így vagyok, csak én jártam az illetővel pár hónapot.

akárhányszor el akartam felejteni írt, véletlenül találkoztunk. ha esélyt adtam más srácnak, a 3., 4. randi után ő egyszercsak megjelent és elcs.szett mindent mert felkavarta a régi érzéseket. holott azelőtt masszívan eltaszított magától.

most, pár hete letiltottam mióta elköltöztem és új néven új életet kezdtem.

nem lett jobb, ugyanúgy csak rá gondolok, hiába nem hallok róla többé és nem látom. mást nincs szívem megbántani hogy belémszeressen aztán meg miattam gyötrődjön úgy, ahogy én.

próbálom beosztani minden percemet, különböző elfoglaltságokat űzök, táncolok stb. hogy olyan fáradt legyek hogy szinte beájuljak az ágyba és ne jusson eszembe.

de álmomban még sokszor előjön.

kezdek beletörődni és remélem, ha még 3 év eltellik, talán addigra elfelejtem őt.

2012. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg szerintem az is benne van, hogy nem dolgozol ezeken a kapcsolatokon, hanem hamar kijelented, hogy ez kevés. Pedig csak olyan csajt kell találni, akivel szivesen beszélgetsz v időt töltesz el, a mélyebb érzések később fognak jönni, ahogy megismeritek egymást és már vannak közös élményeitek.
2012. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én a késői érzésekben megmondom őszintén nem hiszek. Akinél semmiféle bizsergést nem érzek az első pillanattól kezdve, azzal hiába húzom, nyúzom a dolgot, egyszerűen sosem fogok tudni rá másképp tekinteni.

Olyan van, hogy valaki vonz, akár testileg, akár lelkileg, van, hogy csak szexuálisan, de olyat azóta sem éreztem, ahogyan ő vonzott magához. Mint a mágnes, elképesztő.

Az egyik válaszoló tökéletesen leírta azt a szituációt, amiben nagyjából én is vagyok és hasonlóképp érzek.

Ő egyébként nem kavar fel, nem tesz semmi rosszat. Amikor utoljára beszéltünk, akkor is csak annyit mondott vigyázzak magamra, ez volt a legbensőségesebb mondata. Szóval nem tudom őt hibáztatni semmiért, csak saját magamat.


Akkor a többség azt mondja érdemes próbálkoznom, hátha mással is lesz hasonló? Nem tartjátok gonoszságnak, ha valaki úgy kezd el ismerkedni, hogy titkon még másra vágyik?

2012. máj. 7. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!