Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy észrevegyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
Van egy srác a gimibe .. eggyel fölöttem jár.Egy bandába vagyunk akik kint szoktak lenni.. amolyan deszkások klubbja.. csak én nem deszkázok. Szóvan van ez a srác.. nagyon nagyon tetszik.. és néha amikor rá gondolok pillangókat érzek a hasamban. Úgy érzem hogy nekem csak ő kell, csakhogy neki ez nem tűnik fel..nem vagyok csúna.. nem is vagyok kövérse meg semmi..Szeretném ha észrevenne.. de nem ilyen dolgokra gondolok amikor segítséget kérek h: "menj oda hozzá és hívd el valahova"- mert ez régimódi szerintem..Szóval mit csináljak hogy feltűnjön neki hogy tetszik nekem??
2012. máj. 8. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A művészi munkából, amit itt felvázoltál, nem is csoda, ha nem érdekled. Engem se érdekelne olyasvalaki, aki a saját anyanyelvén nem tud kommunikálni.
2012. máj. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első szólóval. Igaza van!
2012. máj. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Abszolút egyetértek az előttem szólókkal
2012. máj. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem semmiképp ne feltűnősködj, ugyan is sok lány ezzel próbálja felhívni magára a figyelmet és ez visszataszító tud lenni.

Igyekezz a közelében lenni, mosolyogj rá sokat, beszélgess vele (pl. kérdezd a gördeszkázásról, később esetleg kérd meg, hogy tanítson meg..első témának megfelel..utána pedig már spontán jönnek a dolgok) és mindig a szemébe nézz ez fontos. :)

Ha pedig nem lép feléd semmilyen formában, akkor lehet nem ő az igazi.

Úgy vélem semmi sincs véletlen, ha ő nem, akkor majd egy jobb jön.

De amíg ez nem biztos fogadd meg a tanácsaimat..szerintem segíthetnek. :)

2012. máj. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!