Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha jártok egy ideje a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha jártok egy ideje a lánnyal, és nagyon szeretitek, képesek lennétek szakítani azért, mert jól meghízott?

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 08:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
bírom amikor olyanok szólnak be, akik szintén kövérek... köszi a válaszokat :) remélem az én barátom sem fog elhagyni, bár nem hiszem, de biztos zavarja, hogy mostanában felszedtem kb 10 kilót... mert volt egy rosszabb időszakom... régen ő is kövérebb volt, de sosem szóltam be érte, nem is célozgattam, nem is zavart, nem vártam el tőle hogy cérnavékony legyen amikor én sem vagyok az... mostmár fogyott, és mindig célozgat, nem mondja ki, hogy "kövér vagy", csak célozgat... de már zavar... én sosem bántottam őt a kinézete miatt, akkor ő se bántson!
2012. máj. 8. 10:13
 12/14 anonim ***** válasza:

Több tényező is közre játszik, hogy miért hízott meg, hajlandó-e lefogyni stb..

De mivel alapvetően nem kedvelem a kövér embereket és ezt nyilván tudná a barátnőm is, ezért valószínűleg nem jutna el oda hogy meghízzon, elvégre a barátnőmként feltételezem tetszeni akarna nekem.

2012. máj. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszek ebben a "ha szeret, akkor mindenhogy szeret" baromságban. A külső is fontos, és a párunk nem az elhízott énünkbe szeretett bele, hanem a szebbikbe. És ezért igazán nem lehet senkit letuskóbunkózni, hogy "na te mekkora pöts vagy, hogy nem kellek neked kövéren"...


Viszont van, hogy az ember önhibáján kívül hízik, barátomnak pl több csontja is eltört, emiatt hónapokig alig mozgott, és meghízott vagy 10 kilót, ami főleg has-derék és elég kis husis bele lett. Természetesen nem fordult meg bennem, hogy szakítok vele, emiatt, de szólnom se kellett neki, hogy ha meggyógyul, menjen vissza mozogni. Most újra egészséges, szerencsére, és el is kezdett újra edzésre járni.


Szerintem egy normális párkapcsolat fenntartásához szükséges az, hogy mindig próbáljunk tetszeni a párunknak, ha a párunknak vékonyan tetszettünk, akkor kerüljük a hízást. (persze ha lustaság az oka, nem betegség vagy ilyesmi)


21L

2012. máj. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért hízik el. Tudod, van ennek egy oka. Ha egészségkárosodás, vagy valami efféle, akkor nagyon tuloknak kell lenni, hogy emiatt elhagyja az ember, inkább segíteni kell neki talpraállni. Viszont ha csak igénytelenség, akkor le kell ülni elbeszélgetni, hogy ugyan csináljon már valamit, mert ez így nem lesz jó sem esztétikai, sem egészségügyi okokból (kivéve persze ha a delikvensnek pont tetszik az elhízott alkat). Ha megvan a törekvés a fogyásra és egészséges alakra, akkor meg tudást kell hozzá szerezni, mert az átlagember táplálkozáskultúrája és -tudománya fényévekkel a béka feneke alatt van. Ajánlom a sportrovatot e célra, a kiskegyedes fogyókúrák szart sem érnek.
2012. máj. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!