Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok: Elfogadnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: Elfogadnátok ha egy fiú (már mint Én) adna egy szál rozsát de még nem is ismeritek egymást? P

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 10:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ha jóképű vagy, akkor talán még meg fektetheted a lányt.

Ha csunya vagy, elküldenek a f*szba.


:D

2012. máj. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én ismeretlentől (főleg, ha látásból se) nem fogadnám el. Nagyon kínosan érezném magam és elgondolkoznék rajta, hogy Te teljesen beszámítható vagy e. Ne haragudj, nem bántásként, csak Nekem ez lenne az első reakcióm.

Inkább próbálj Vele megismerkedni,és majd esetleg randira vigyél neki. vagy ha olyan helyen találkoztok, vegyél fel a földről, vagy egy fáról egy kis virágot és azt add oda.Úgy legalább spontán és nem lesz az az érzése, hogy mondjuk mindig egy rózsával mászkálsz, vagy épp őt követed. De persze ez csak az én véleményem. Hány évesek vagytok?

24 L

2012. máj. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ha kedvesen adnád oda + nem néznél ki pszichopatának + utána nem nyomulnál durván -> akkor igen, max. kedvesen közölném, hogy foglalt vagyok (ha ezután visszakérnéd, az udvariatlanság lenne).

Egyszer gimis koromban Bécsben kirándultunk, és séta közben egyszer csak odaugrott hozzám egy srác, és mosolyogva a kezembe nyomott egy gyönyörű rózsát. Nem lehetett nem elfogadni :)

2012. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Illedelmesen megkérdezném, hogy ez most mi is?! Aztán finoman a tudtodra hoznám, hogy férjnél vagyok, de amúgy hozzám tuti nem jönnél oda, hogy adj egy szál virágot, ugyanis mindenhová a 7 hónapos lányommal megyek. :)

Ha egyedülálló lennék is megkérdezném, hogy ezt mire véljem, és megköszönném szépen a virágot.

2012. máj. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
F/22 vagyok.
2012. máj. 8. 13:18
 16/20 anonim ***** válasza:

ma 10:29-es vagyok


Azt hittem csak 16-17 vagy. :) A lány egyáltalán nem ismer téged, látásból sem? Nekem meglepő lenne, és nem azért mert bolondnak tartalak, hanem azért, hogy léteznek még ilyen férfiak.

2012. máj. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Igen léteznek. Én ilyen romantikus vagyok meg szeretem a szép dolgokat, szeretném ha majd lesz barátnőm vele kettesben nézni a naplementét és igen hiszek az igaz szerelemben.ez vagyok Én csak sok lány nem veszi észre az ilyen pasit(kat)...
2012. máj. 8. 17:55
 18/20 A kérdező kommentje:
Az első kommentárnak: Én nem olyan pasi vagyok hogy megfektessem a lányt, hanem hogy tiszta szívemből szeressem, megadjak neki minden jót amit tudok meg stb.
2012. máj. 8. 17:58
 19/20 anonim ***** válasza:
49%

ILYET SOHA NE CSINÁLJ!!!


EZ A LEGROSSZABB ISMERKEDÉSI MÓDSZER AMIT CSINÁLHATSZ!!!


AZT IS FELEJTSD EL HOGY A LÁNYOK A ROMANTIKUS PASIKAT SZERETIK!!! NEM ÍGY VAN!!! A TÖKÖS BELEVALÓ SRÁCOK KELLENEK NEKIK, HA ROMANTIKUS AZ EGY NAGYON JÓ PLUSZ, DE KÖZEL SEM ELSŐDLEGES SZEMPONT!!!

2012. máj. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A romantikus pasiknál nincsenek is jobbak, annyira aranyosak:) 19L
2012. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!