Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi vagy tabletta?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 8 hónapja vagyunk együtt. Jó vele a szex, de ki akarom próbálni gumi nélkül. Mindig gumival csináljuk. Mondtam neki, mi lenne, ha fogamzásgátlót szedne, de azt nem szeretne. 17 évesek vagyunk. Mindent megbeszélünk, de ez most kicsit más dolog szerintem. Mit csináljak? Van valami más megoldás tablettán kívül, hogy megoldjuk a gumi nélküli problémát?
2012. máj. 8. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
ne is szedjen. ha nem birod a gumit aakorugy jártál.
2012. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én tablettát szedtem, mert allergiás vagyok a gumira. Nekem bevált a tabletta, nincs bajom tőle, sőt már teherbe is tudtam esni miután abba hagytam. Ez ember függő kinek mi jön be.
2012. máj. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tablettával ezerszer jobb.
2012. máj. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tablettával valóban jobb,de kockázatosabb is! Vannak olyan más gyógyszerek melyek hatástalaníthatják a fogamzásgátló hatását! A gumi az biztosabb,ott látod ha "defekt"-van! :)


26/F

2012. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gumi. Egyik ismerősömnek úgy lettek ikrei, hogy fogamzásgátlót szedett (több minden befolyásolhatja a felszívódást).
2012. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2012. máj. 9. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!