Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek olyan hogy komoly kapcsolatotok ellenére más fiúról/lányról álmodsz?

Figyelt kérdés

Mostanában észrevettem hogy kezd megtetszeni egy srác az osztályomból, de van egy 2 éve tartó komoly kapcsolatom.

Kb már 3x álmodtam a sráccal, de semmiféle szexualitás nem volt benne, max ölelés, puszi, flört, ilyesmik. Hogyan tudnám elfelejteni? Mondjuk úgyis itt a nyár, nem talizok vele, de borzasztó ez az érzés hogy van mikor csak rá gondolok. :S Pedig szeretem a barátomat. :(

18/L


2009. jún. 13. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nálam már sokat előfordult az ilyen , sajnos. Pedig nekem is van egy 1éves kapcsolatom és szeretem is , de ezek csak ilyen álmok amivel színesebbé akarod tenni az életed.Ha sokat fordul elő ilyen akkor figyelj oda hogy ne hidegülj el a párodtól.

nekem ez a véleményem

2009. jún. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most is így vagyok egyfolytába másra gondolok, pedig van barátom 2 éve... :S
2009. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, én más srácokkal álmodni nem szoktam, de azért néha-néha elgondolkodom, hogy egyik másik fiú ismerősöm milyen lenne kapcsolatban, és ha mondjuk én tetszenék neki...

Attól függ, hogy ez mennyire elmélkedés és mennyire vágyakozás...

Nálam szerencsére megmarad elmélkedés szintjén, és mellette a páromra vágyakozom. :)

2009. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nincs állandó ilyen ember, akiről álmodozok, de persze szoktam másokról, pedig másfél éve van barátom.

Hogyha kezded úgy látni, hogy csak arról a másik fiúról álmodozol, akkor ideje tenned valamit. Most pl. jó, hogy itt a nyár, ez segíthet.

2009. jún. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!