Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, megcsal vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, megcsal vagy csak probára tesz? A párom be van regisztrálva egy párkereső oldalra, csak véleltlenül vettem észer és nem tudom hogy kérdezzek rá?

Figyelt kérdés

Ugy kezdeném hogy nem igazán vagyunk mostanában joban,söt mondhatnám az elejétől fogva nincs minden rendbende valahogy mindig megbeszéltük és elsimitotuk,tam a dolgokat!De egy ideje már valahogy olyan rossz érzésem van mert már a szex is olyan gépies lett ami régen nagyon jo vaol.Meg hát a párom mondta már párszor hogy nem ugy szeret hogy egy párkapcsolatban kéne,és hogy ne legyen olyan egyszerű én is sokszor aproságokért szolok neki meg az agyára megyek de én szeretem.

Aztán egy pár napja kiderült hogy regisztrált egy közösségi oldalra amit elött ellenzett,na erre én is és ugye it látjuk egymás oldalát igy mikor nekem jött üzenet meg visszajelöltek ismerősnek főleg férfiak akkor rákérdezett hogy ez meg az ki,én meg elmondatm és ugye rákérdeztem hogy miért regisztrálta magát oda mert kellet a skyp-hoz mondta amire nem is gyanakodtam,de a kedvenceibe találtam szex-es oldalakat amiket dühömben kitöröltem aminek persze nem örült,és megigértette hogy semmit nem törlök ki és nem kutatok utánna,de most hogy bekapcsoltam a gépet megjelent egy társkereső oldal értesitése hogy ezek és ezek randiznának vele megnézet az oldalát és azok a fotok vannak fent amiket nemrég válogatott hogy arra a közösségi oldalra kell,de közben meg egy társkeresőbe regisztrált.De hogy kérdezzek rá hogy biztos igazat mondjon és ne tagadja le vagy ne azt mondja hogy csak teszt volt hogy kutatok -e utánna?!Vagy lehet hogy tényleg csak tesztel?Ti mit tennétek????


2011. nov. 23. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Kirúgnám úgy, hogy a lába sem érné a földet. És közölném vele, hogy most már mehetsz randizgatni
2011. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

megunt,ennyi...

vagy izgalmat szeretne,vagy cserelni...

ha mar ennyire elorehaladott a dolog,hogy regisztral es tarsat keres,akkor ez a kapcsolat kihult...

2011. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De én szeretem és és most felhivtam de nem akartam elmondani neki telefonon igy csak anyit kertem siessen haza hogy tudjunk beszélni,de érezete a hangomon hogy nem vagyok jol és igy mondanom kellet valamait neki.Azt mondtam hogy én szeretem és hogy nem tudom miért csinálja ezt velem,meg hogy legyen öszinte és kértem hogy mondjon el mindet.De ő csak anyit kérdezett hogy mit csinált?Tehát nem akarja elmondani az igazat és ha szembesitem vele ugy is csak a kifogás lessz nem?
2011. nov. 23. 17:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy Te szereted, de őszinte leszek szerintem ez nem kölcsönös. Aki igazán szereti a másikat az nem csinál ilyet. Te miért nem vagy regisztrálva? Légy erős, ne alázkodj meg, keress olyat aki megbecsül, tisztel és megérdemel!
2011. nov. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mi van veled?

2011. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a kérdést,beszéltünk.És hát tudom hogy kicsit olyan átlagos választ kaptam ami pont ezért kételkedésre is adhat okot,a válasz az volt hogy már régota fent van és hát ez nem is társkreső oldal hanem közösségi portál,a Baddo-rol van szo!

De ehez képest 16 an irtak neki és randizni akarnak vele,szoval nekem ez társkereső és kész.De Azt mondta hogy ő csak ismerősöket akart találni akikkel már régen beszélt és azért regisztrálta magát,meg hogy az a kép már régota fent van amit én reggel láttam hogy válogat az csak véleltlen hogy pont azt tette fel a másik oldalra is.De amikor megkértem akkor szó nélkül kitörölte magát,persze ha kötekedni akarnék mondhatnám hogy ki tudja hány helyen van még vagy mikor rakja vissza magát de én hiszek neki!

2011. nov. 25. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!