Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti egy ilyen eset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti egy ilyen eset után végérvényesen felfüggesztenétek minden kapcsolatot egy fiúbarátotokkal?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú barátotok, (akivel van 3-4 közös élményetek(nem sex) és akivel rengeteget beszélgettetek neten) hirtelen megváltozna és a fejetekhez vágná, hogy nem vagytok olyan különlegesek, mint amilyennek hiszitek magatokat és törölne mindenhonnan titeket. A srác mindezt azért tenné, mert ti nem vagyok hajlandóan időt szakítani újabb találkozásokra, csak halogatjátok és kifogásokat kerestek, nem foglalkoztatok vele, sokszor nem válaszoltatok az üzeneteire, és a srácnak nincs szüksége egy ilyen barátságra, ahol nincs kölcsönösség. Majd egy veszekedés során azt vágnátok egymás fejéhez, hogy unalmas embernek tartjátok egymást és hogy a kapcsolat során, mindent csak megjátszottatok, semmi nem volt valós. Egy ilyen elválás után, ti hagynátok örökre feledésbe merülni a "kapcsolatot"?

2012. máj. 8. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha hibásnak érzed magad kérj bocsánatot és próbálj megváltozni.

ha viszont őt hibáztatod akkor felejtsd el.

ha vissza jön hozzád fogadd vissza.

2012. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne a legjobb ha "szünetet" tartanátok,átgondolnátok külön-külön a dolgokat és utána megbeszélnétek higgadtan hogy ki mit gondol... Ha megbeszélés után már nem nehezteltek egymásra és vissza jönne akkor fogad vissza ha nem akar visszajönni akkor meg nincs mit tenni felejtsd el őt és kezd valakivel újra...
2012. máj. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok egy érzelmi zseni, de ennyi gyerekesség sok lenne a részéről.
2012. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

18:33


Gyerekesség alatt mire gondolsz?

2012. máj. 8. 18:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem szól, hogy figyelj, nekem úgy tűnik, elhanyagolsz, jó lenne, ha ezt és ezt megtennéd a barátságunkért, mert én ennél többet foglalkozom veled, de bocsánatot kérek, ha félreértettem. Ehelyett rögtön sérteget, elviharzik, lehetőséget sem ad a másiknak a válaszra. Aztán ott van ez a felesleges személyeskedés, amivel a szép emlékeket is tönkreteszik.
2012. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Na jó, nem ez volt a célom, de mégis sikerült úgy megfogalmaznom a kérdést, mintha én lennék a csaj, pedig én a srác vagyok.. :D


18:55


Szóltam, fel is hívtam, hogy mi a baja velem, stb, de ő csak azt hajtogatta, hogy "semmi" és hogy hagyjam már ezt a hülyeséget.. pont, hogy az olyan kérdéseimre vagy írásaimra nem reagált, amiket most te is leírtál...

2012. máj. 8. 19:06
 7/12 A kérdező kommentje:
Most, hogy kiderült én vagy a srác, már nem is válaszol senki? Szép..
2012. máj. 8. 19:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem hittem, hogy te vagy a lány.
2012. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

19:58


Oké, de akkor, ha fel is hívtam meg miegymás és utána voltam ilyen vele, akkor én megtettem amit megtehettem, nem? ... szerinted?

2012. máj. 8. 20:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Megszakíthatod a barátságot, de akkor is minek hisztizni?
2012. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!