Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetnék közelebbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék közelebbi kapcsolatba az osztálytársaimmal? (komplikáltabb eset)

Figyelt kérdés
Règebben duci kisfiú voltam,idióta humorral,fèltem a lányoktól,emiatt szánalmasnak tartottak,cikiztek(most belegondolva tènyleg szánalmas voltam)..ám most,pár èvvel ès sok sportolással kèsőbb jó alakom,tűrhető arcom lett,megkomolyodtam,átláttam a hibáimat..de a kezdeti èvek viharai után eltávolodtam az osztálybeli lányoktól,ès ez a távolság mindvègig csak nőtt..mostmár szeretnèk velük barátkozni,udvarolgatni,csak fèlek,hogy mit gondolnának,hogy több èves mogorvaság után egyszer csak elkezdenèk barátkozni,viccelődni,a társaságukat keresni..nem taszítaná őket?
2012. febr. 20. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hogy taszítaná,de nemcsak osztálytársaid vannak,de ha ez alapján ítélnek meg téged,gondolhatod hogy milyenek... de sok sikert
2012. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 étoile et lune ***** válasza:
A lányokat sose taszítja, ha egy fiú kedves velük - már ha nem buta lotyók. Én a helyedben előbb a fiúk körébe próbálnék beférkőzni, nekik már van kapcsolatuk a lányokkal. Mindenféle apró ürügyekkel szólítsd meg a fiúkat, nevess a vicceiken, told meg azokat vicces megjegyzésekkel, idővel befogadnak. Nekem is volt mogorva fiúosztálytársam, eleinte utáltam, mert paraszt volt, de végül egy társaságban kötöttünk ki, jó fej volt nagyon. :)
2012. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben jártam mint te, és én úgy vettem észre, hogy nem lehet ezen már változtatni. Nem tudom középiskolás vagy-e, de ha igen, akkor az 4 év, van élet az osztályon kívül is. Sajnos egy új osztályban az első hetekben-hónapokban mindenkinek meg lesz a helye, onnan nagyon nehéz átlépni másik "pozícióba". Nekem szerencsém volt, az általános iskola katasztrófa volt ilyen szempontból, de aztán pont a középiskolára lefogytam, kicsit felszabadultabb lettem és minden sokkal-sokkal jobban ment.
2012. febr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 étoile et lune ***** válasza:
Lehet ,,pozíciót" váltani. Az osztályodban lévő normálisabb egyedek értékelni fogják, hogy nyitsz feléjük. Vannak nagyon barátságos fiúk, akik megszokták már, hogy sok a haverjuk - Téged miért utasítana el? Ebben a korban az ember szereti, ha minél több haver van körülötte. Csak figyelj oda, hogy elhagyd a bezárkózott fiúra illő jellemzőket, mint például szemlesütés, összegörnyedés, érzelmi reakciók kimutatásának leküzdése. Ha nevet az osztály, nevess velük, ha valaki rád néz ,,ez a tanár is hülye" nézéssel, egy vigyorral jelezd, hogy igen, tényleg hülye. Az ilyen kis apróságok összehoznak majd a többiekkel. Én legalábbis ilyen voltam, a zárkózottabb egyedek reakciói mindig jobban érdekeltek, és ha láttam, hogy mosolyognak, nevetnek ők is, éreztem, hogy csatlakozni akarnak, és én is közeledni kezdtem. És nem csak én. :)
2012. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A fiúkkal jóban vagyok azzal nincs baj..csak a lányokkal max.annyit tudok beszèlni,hogy mi volt a hf,milyen a tanár,stb..
2012. febr. 20. 17:39
 6/7 étoile et lune ***** válasza:
Hm, értem. Hát nem lehet mindig a saját osztályodban rátalálni a neked való lányra. Járkálj el bulikba a fiúkkal, hátha megszereted ezt a szórakozási módot, ott is lehet csajozni.
2012. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, izé... ezt csak szépen fokozatosan lehet, egyszerűen változz meg, légy emberközeli, barátságos, senkinek nem kell "magyarázkodnod", hogy miért változtál meg. Foozatosan, azaz 2-3 hónapig kell "normális" viselkedést tanusítanod minden téren és akkor lassan bekövetkezik a változás. Én is 5-8 ban kialakítottam magamról egy rossz képet, s 10.elején kezdtem megválltozni s mostmár a normálisabb gyerekekkel ki is jövök rendesen (A nemnormálisak ilyen huligánok, verekednek, beszólogatnak, isznak, rosszindulatúak, kötekedősek stb.)


Szóval, sok sikert :)

2012. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!