Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne csak barátként gondoljanak rám?

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy úgy szeressenek a nők hogy párkapcsolatot akarjanak tőlem? Sok lány barátom van és nagyon bírnak csak az a baj hogy mindig barátként gondolnak rám, mit tegyek?Mit csinálok rosszul?
2012. máj. 8. 18:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Légy férfi. Azt, hogy mit csinálsz rosszul egyelőre csak te tudod, mert mi azt se tudjuk mit csinálsz.
2012. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha tudnám hogy mit csinálok rosszul akkor már tettem volna ellene, meg nem tettem volna fel a kérdést.
2012. máj. 8. 18:39
 3/18 anonim ***** válasza:
DE ha azt se tudjuk, hogy mit teszel, hogy hogy viselkedsz velük akkor NEM tudjuk megmondani mit csinálsz rosszul...
2012. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Tegyél fel például ide egy normális, érthető, világos kérdést, és az ezekre adott válaszokra értelmesen reagálj. Ifjú hölgyek is olvasgatják...
2012. máj. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azt hogy írjam le hogy viselkedek velük? Csak általános dolgokat tudok mondani hogy figyelmes vagyok, megértő, udvarias, általában humoros,és valószínű hogy ocsmány sem vagyok mit mondjak? nem tudom, tényleg fogalmam sincs
2012. máj. 8. 18:58
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát ennyiből csak arra tudok következtetni, hogy a testi kapcsolatot, vonzalmat nem építed ki, vagy túl későn ami miatt betesznek a barátzónába.
2012. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az mit jelent hogy túl későn?Vagy hogy érted hogy testi kapcsolat?
2012. máj. 8. 19:15
 8/18 anonim ***** válasza:
testi érintkezés, egy ölelés itt, egy átkarolás ott, érted ami beindítja a fantáziájukat.
2012. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
mutasd meg nekik hogy szexelni akarsz velük persze csak elvontan utalj rá hogy úgy nézel rájuk mint egy nőre akinek nunija van. Légy pimasz
2012. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2012. máj. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!