Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne csak barátként gondoljanak rám?

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy úgy szeressenek a nők hogy párkapcsolatot akarjanak tőlem? Sok lány barátom van és nagyon bírnak csak az a baj hogy mindig barátként gondolnak rám, mit tegyek?Mit csinálok rosszul?
2012. máj. 8. 18:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2012. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Képzeld nem vagyok ronda, és nem én mondom magamról hanem lányok mondták nekem de nem ez volt a kérdés.
2012. máj. 22. 17:41
 13/18 anonim ***** válasza:
Onbizalom es dominancia. A nok osztonosen az alfa himre buknak, nem nagy tudomany, de mukodik.
2012. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ha nem nagy tudomány akkor elmondanád hogy ez mit jelent és hogy hogy kell ahhoz viselkedni hogy az legyek?
2012. máj. 22. 22:01
 15/18 anonim ***** válasza:
Itt az tul hosszu lenne, de ha erdekel nezz utana pl David DeAngelo konyve eleg jo anyag. Amugy remelem tudsz angolul, mert minden hasznosabb informacio angolul van, ha nem akkor ottvan mex deluxe oldala, stb. Nezz szet egy kicsit!
2012. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok annyira angolul hogy könyvet olvassak, és ez a max hasznos? segít?
2012. máj. 23. 17:03
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz angolul az nagy szivas a mai vilagba, tehat marad a magyar verzio, az se rossz, de angolul nagyobb a repertoar. Remelem segitettem!


[link]

2012. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi nézelődök hátha találok olyat ami hasznos lesz.
2012. máj. 23. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!