Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátom, miért akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, miért akarok mégis mást?

Figyelt kérdés

Van barátom, ha vele vagyok minden tökéletes. Senki másra nem gondolok, akkor csak ő meg én vagyunk és nagyon jól érzem magam, szeretem ... De ha nincs ott, akkor sokszor elbizonytalanodom. Van egy srác, akivel jóban vagyok és tetszik...és már sokszor hívott át magához, amit egyszer el is fogadtam, aztán utolsó pillanatban mégis visszamondtam, mert nem akarok rosszat tenni. Valaki volt már hasonló helyzetben?(gondolom igen:))

Ilyenkor mégis mi a megfelelő lépés ?



2012. máj. 9. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
ártatlan reakció addig mig meg nem csalod.
2012. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a dolog, csak nekem meg barátnőm van. Kicsit engem is aggaszt...
2012. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is.. lány vagyok, de.. néha így érzek. Írhatsz privátot, ha gondolod.
2012. máj. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

lehet, h pont te vagy a barátom! :D akkor szakítsunk! :D

Viccet félretéve...., most is épp beszélek a sráccal és elhívott sétálni, de attól félek, hogy már egy ölelés is összezavarhatna.....

2012. máj. 9. 15:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg szeretnéd a srácot, akkor nem lennének kétségeid a másikkal kapcsolatban, sőt még csak fel sem merülne benned, hogy szimpatizálsz egy másik srác felé.


legalább is én 1 éve vagyok együtt a párommal, de eddig még mindig csak őt láttam, nem pedig őt meg még 1-2 pasit akik tök szimpik.


18/l

2012. máj. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi nem vagyunk rég együtt! De szerintem, ha nem találkozok a sráccal, akkor azzal megelőzöm a bajt és egy idő után minden jó lesz...bár nemtudom..
2012. máj. 9. 15:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Nos, van egy srác, aki nekem tetszik. Ő a legjobb fiú barátom. Belépett az életébe egy lány, akinek van barátja. Olyan mint te. A barátomnak tetszik a lány, a lánynak is tetszik a barátom. Olyan rossz, hogy elvehetik tőlem, amugy kezd megromlani emiatt a kapcsolatunk.


Ha jobban érdekel a második srác, akkor legyél vele, ahogy mondták ez nem véletlen. Csak jól gondold meg, mert ha nem jön össze, összetöröd a barátod szívét és egy lány szívét aki igazán szerette azt a srácot, és akinek csak ő volt/van az életében...

2012. máj. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben maradnék a párom mellett, mivel ott biztonságban érezném magam. A másik srác iránt lehet hogy csak egy röpke fellángolás az egész.. mivel ő újdonság számodra.
2012. máj. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, ezek röpke vágy-hullámok, általában a ciklus középső, termékeny fázisában gyakoriak. Van barátom nekem is, már egy éve, imádom. Mégis van egy két srác az egyetemen, akiket néha úgy érzem, gondolkodás nélkül a falhoz nyomnék, letépnék róla annyi ruhát, amennyit csak tudok, és az ájulásig kúrnám. De amikor a barátomra gondolok, nem ezt érzem, ott sokkal mélyebb, szerelemteljesebb, kiteljesedett, kényeztetős, "örökre a te karjaidban akarok élvezni" feeling van. Figyeld meg az érzéseidet, és értékelj. Ha megvan az elmélyült szerelem a barátoddal, nem kétség, hogy vele maradj. Viszont ha nincs, itt az jele és az ideje a váltásnak.
2012. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!