Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legromantikusabb hely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legromantikusabb hely egy 13 éves párnak?

Figyelt kérdés

Már mint úgy értem,hogy 13 évesek vagyunk.Na jó,a csaj 12!

Találkozok vele 1 buszmegállóban és hova menjünk?A városban nincsen mozi meg semmi.Valami ötlete valakinek?


2009. jún. 25. 07:04
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki mozit ír de ha figyeltetek akkor nincs náluk mozi.De séta vagy a fagyizás tényleg jó hely.A játszótér is persze ha leültök, egy padra és beszélgettek.
2009. jún. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
90%

Képzeld, a barátom húsz éves, én lassan tizenhét, közel másfél éve járunk, és még mindig szívesen kimegyünk a játszótérre, pedig egyikünk sem visszamaradott... Te meg személyes sértésnek veszed, ha valaki játszóteret ír. Jó, tényleg nem homokozni kell, de kiülni miért nem lehet? Na mindegy.


Annak, aki a 14 évesen szült a szomszéd-példával jött: gratulálok neki, egészségére. Neked meg pláne gratulálok, mert a " ;) " -k eléggé azt mutatják, hogy ez szerinted helyes, meg jópofa, meg ilyesmik. Szeretnék én is ilyen "jó" szülőket, akik ennyire nem figyelnek a 14 éves gyerekükre...

2009. jún. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
30%

8:34-nek üzenem jó az nem normális de te sem tilthatod majd meg a gyerekednek 13-14 évesen hogy fiúzni kezdjen ! és a mai világban ha valakinek már 12-13 évesen van pasija az már NORMÁLIS ! az én szüleim sem engedték meg hogy 13 évesen 16 éves barátom legyen ! de nem érdekelt ! ennek a srácnak szüksége van tanácsra nem arra hogy egy anya lecikizze a mai világot mert neki az most éppen nem tetszik ! szokj hozzá a gondolathoz hogy ez már nem a te világod ^^x


és jah menjetek valami csendes helyre ahol tudtok beszélgetni ...stb ;) sok sikert ;)

2009. jún. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
31%

jó nem normális de szokj hozzá a gondolathoz hogy ez már másik időszak ;) és ha értelmes tanácsokat nem tudsz adni kedves anyuka akk nem kel idejárni ;)


a srácnak : jah menjetek vami csendes helyre ahol tudtok beszélgetni ..stb ;) Sok sikert ;)

2009. jún. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
29%
8:50 csak hogy tudd náluk ez a hagyomány.... m1
2009. jún. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
80%

8:34 vagyok.

Nem tudom,honnan veszitek,hogy anyuka vagyok...15 éves vagyok,lány.Én olyat nem mondtam,hogy meg fogom tiltani a gyerekemnek (MAJD),hogy fiúzzon ennyi idősen,én már 11 éves koromban túl voltam vagy 5 gyerek-szerelmen.Annyit mondtam,amiben szerintem teljesen igazam van,hogy egyáltalán nem normális,ha valakinek 14 évesen már gyereke születik.Amúgy a kérdésen szerintem ha csak 5 percing filóztál volna,mielőtt felteszed,akkor is találtál volna rá választ magadtól...

2009. jún. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
27%
Grat (Y)
2009. jún. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
78%
A világ legkisebb lánya aki gyereket szült 4 v. 5 éves volt:O:O:O:O:O:O:O:O:O
2009. jún. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
88%

ó nem normális de szokj hozzá a gondolathoz hogy ez már másik időszak ;) és ha értelmes tanácsokat nem tudsz adni kedves anyuka akk nem kel idejárni ;)


a srácnak : jah menjetek vami csendes helyre ahol tudtok beszélgetni ..stb ;) Sok sikert ;)



Könyörgöm, te hány éves vagy??? Ne legyen már ekkora a arcod. 17 évesen én még mindig ezt az időszakot élem, elég gáz, hogy idejön valami kis csuri, és osztja az észt, hogy milyen változások vannak. Ja, és az akkor nem "akk". Bár már más világot élünk, ciki dolog magyarul írni, nem pedig folyton rövidíteni... :D Az pedig pláne nem érdekel, hogy náluk ez hagyomány, nem fogom a nézeteimet kifejteni, de annak a népcsoportnak ezt a fajtáját én a legnagyobb jóindulattal sem nevezném embernek.



Egyébként, mint már mondtam, ücsörögni jó a játszótér, fagyizni is elmehettek, bár nincs túl meleg, olyankor meg minek. Cukrászda? Süti, vagy valami? Teázó? Ennyi jutott azóta még eszembe.

2009. jún. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
81%
*az arcod. Eredetileg pofát akartam írni, csak nehogy megsértsem a gyöngyvirág lelkedet. Ha meg még idősebb vagy, mint amire számítok, akkor pláne gratulálok.
2009. jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!