Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legromantikusabb hely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legromantikusabb hely egy 13 éves párnak?

Figyelt kérdés

Már mint úgy értem,hogy 13 évesek vagyunk.Na jó,a csaj 12!

Találkozok vele 1 buszmegállóban és hova menjünk?A városban nincsen mozi meg semmi.Valami ötlete valakinek?


2009. jún. 25. 07:04
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
85%

én most csak szegény kérdezőt sajnálom, értelmes válaszból nagyon keveset kapott, amíg itt néhányan egymást szapulják...

no mindegy!


szóval, ha kicsit jobb idő lesz és esetleg van nálatok valamilyen park, akkor kimehettek piknikezni, ez romantikus is és nyugis is, szerintem jót lehet közben beszélgetni... de tényleg a fagyizás sem rossz ötlet!;) egyébként meg ha gondolod megkérdezheted a lánytól, mihez lenne kedve és máris könnyebb a döntés! csak ügyesen!

2009. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
87%
A 09:22-es valaszoloval teljesen egyet ertek!en 15 eves vagyok,most van az elso kapcsolatom, a pasi 17 eves es meg mindig a parkban vagyunk.Sot neha meg kimegyunk a focipalyara es labdazunk.ja es szerintem nem valtozott meg annyira a vilag, mint ahogy egyesek eloadjak!ja jo vannak ojan kis csitri k****k akik azt hiszik hogy ok a legjobbak azert mert alig vesznek magukra ruhat es ezert megbamuljak.De egy ertelmes mondatot nem tudnak elmondani mert az agyuk helyett is divat van.........
2009. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
mennyetek el fagyizni,en nagyon szeretem a fagyit es ha meleg van jol esik,igyatok meg egy uditot vagy kerdezd meg hogy o hova szeretne menni,mennyetek parkba ha van park a kozelbe
2009. jún. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
71%

de igenis megváltozott a világ több részről is! Ezt el kell fogadnia mindenkinek! Persze ezt nem 14-15 éves lánykák szájából hallva hiszi el az ember, akik még azt sem tudják miről szól az élet, de ők is kaphattak pár pár pofont az élettől.

Míg nagyanyáink 17-18 évesen már gyereket szültek, édesanyáink 17-18évesen kezdtek el járni "bálokba" meg "klubbokba" , nem discoba és nem hajnalig. ők kint voltak 11ig , a mai fiatalság ekkora indul el.

régen a 14-15 évesen kislányok voltak,copffal a hajukban rohangáltak , játszottak , igaz ami igaz : ma sem nagylányok,csak sokan azok akarnak lenni , érettebbnek képzelik magukat az átlagnak, sok ilyen lány van,majd tanulnak a saját hibájukból,hogy ők is ugyanolyan 14-15 éves "kislányok" voltak mint a többi!

14 évesen már késznek érzik magukat a szexre! Ez igen valószinű hogy a családi háttér miatt van, előfordulhat hogy a szülei elhanyagolták , vagy kevesebb figyelem irányult rá valaki oknál fogva.

nos,igen én is 15 éves vagyok! Nem vagyok már szűz több mint egy éve! És nem bántam meg.

A világ napról napra változik!Ez így van!

És kedves 17 éves lány! csak azért mert egy nálad 2 évvel idősebb lány véleményt irt(természetesen én sem értek vele egyet!) nem kell lenézni. Ahogyan neked sem esik jól hogy nálad idősebbek szólogatnak be , úgy neki sem. Még ha igazad is van!

Régen meg volt a tisztelet a kisebbek-nagyobbak között! Ma már nincs meg!

Ésigen,15 éves vagyok...Mégsem hallgatom nap mint nap hogy "azt hiszed már nagy vagy? 15 évesen mi közöd van még hozzá"

na de mind1, szerény véleményem volt! Egyszerűen nemtudom szó nélkül hagyni az ilyen vitákat:)

2009. jún. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Gondolom nekem szól a 19 éves lányos dolog. Most nem azért, háromszor olvastam vissza a válaszokat, de hol szóltam én be, és milyen 19 éves embernek? :D
2009. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
és te mégis hol látsz olyan mondatot ami tartalmazza a "19 éves" szó szerkezetet?:D
2009. jún. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

"És kedves 17 éves lány! csak azért mert egy nálad 2 évvel idősebb lány véleményt irt(természetesen én sem értek vele egyet!) nem kell lenézni. Ahogyan neked sem esik jól hogy nálad idősebbek szólogatnak be , úgy neki sem. Még ha igazad is van! "


Biztos én vagyok szar matekból, de 17 + 2 = 19. De szerintem két évvel fiatalabbat akartál írni. :)

2009. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
S hogy akkor válaszoljak arra is, hogy nekem sem esne jól: az lehet, de nem cukorból vagyok, meg tudom védeni magam, ha jogtalanul bántanak, és szerintem ő is meg tudná védeni magát, ha nem tudná, hogy mennyire helytelen az, amit gondol. :)
2009. jún. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
de jó,csókolóztnuk!
2009. jún. 25. 18:30
 30/40 anonim ***** válasza:
gratulálok!Biztos jó volt.És hol voltatok, vagy mit csináltatok?
2009. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!