Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan sértődött meg a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött meg a barátnőm?

Figyelt kérdés

Ma orvoshoz kellett mennie a barátnőmnek, én pedig megkérdeztem tőle hogy elkísérjem-e?! Mire ő azt válaszolta hogy "áá nem kell,nem muszáj majd elmegyek én egyedül...". Én pedig hogy jólvan akkor. Most meg be van sértődve, hogy ennyi nincs bennem hogy elmenjek vele és csak kényszerből kérdeztem meg tőle.

én 18/f, ő 17/l


2012. máj. 9. 17:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, ő azt szereti, ha rátukmálják a segítséget.
2012. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát nem jogosan sértődött meg. Ez gyerekes dolog a részéről... Elvégre megkérdezted, és nemet mondott. Hát így járt, akkor durcizzon.
2012. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!