Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóval akkor ezt most minek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval akkor ezt most minek vegyem vagy hogy értelmezzem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, már tetszett évekkel ezelőtt is, de megint egyre jobban tetszik. Nem tudom, hogy mi tetszik benne, igazából elég bunkó tud lenni, de csak viccből olyan. Velem még nem volt bunkó, mondjuk nem is adtam rá okot neki. Szóval itt az érettségi és teljesen elvonja a figyelmem, pláne hogy megint vele álmodtam és álmomban minden jó volt, mikor felkeltem nem tudtam a történelemre koncentrálni.

Igazából elég érdekes a helyzet, mert észrevettem, hogy néz. Nem konkrétan néz, de mindig rám néz. Azért, mert azt hiszi, hogy tetszik nekem? Nem az a hűdenagyonkedves típus, tehát nem hinném, hogy képes rendes érzelmekre.

Igen..elég gyerekes, de nagyon komoly probléma így érettségi közepén :/

20/L


2012. máj. 9. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha sokszor néz téged akkor lehet, hogy tetszel neki. De ezt így nehéz megmondani ennyiből.


Az álmokra próbálj ne figyelni, mert nem biztos, hogy a vágyaidat tükrözik, és megváltoztathatják az érzéseidet valaki iránt. Én is szoktam olyannal álmodni, aki tetszik vagy tetszett régen, és ezek az álmok mindig felturbózzák az érzelmeimet iránta. Persze nagyon jó érzés azt álmodni, hogy szerelmes vagy valakibe és ő is beléd, de az nem a valóság.


Látom, hogy nagyon zavarodott vagy. Szerintem aludj rá pár napot, és ha még mindig úgy érzed, hogy tetszik, akkor próbálj meg valamit tenni érte, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz. Lehet, hogy alapjáraton nem kedves, de szerintem mindenki képes arra, hogy szeressen, ha megtalálja a megfelelő embert.


Megjegyzem épp tegnap volt, hogy olyannal álmodtam, aki régen tetszett nekem, de már régen le is mondtam róla. Álmomban csak megöleltem, de mégis olyan hatása volt, hogy többször is rá gondoltam nap közben.

2012. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!