Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van -e így esélyem a lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van -e így esélyem a lányoknál v a kiszemelt lánynál?

Figyelt kérdés

Elég vékonyka vagyok, de ilyen az alkatom nem tudok mit tenni (180cm, 61-2 kg, 20év)

Am aranyos vagyok meg minden, csak nemtom ez mennyire számít?

Ha esetleg tetszik vkinek a stílusom akk lehet esélyem nála?


2012. máj. 9. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
2 szó: ízlés kérdése
2012. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
KÉPET!
2012. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
van esélyed!vannak nők akik nem aszt nézik hogy milyen vékony stb...hanem hogy milyen a belsője.1 szóval mindenkinek van esélye a kiszemeltednél is lehet csak pont olyanokat kedveljen mint te vagy.de ha nem valaki valahol tuti rád vár mármint eljön az igazi;)
2012. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt már tudom h a stílusom bejön neki/nekik , v is eddig szinte mindenkinek bejött, csak nemtom a kinézetem megfelelne -e? emiatt aggódok :S
2012. máj. 9. 21:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne parázz, minden lánynak más tetszik.


24/N

2012. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!