Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok arról, ha 1 pasi nem gazdag?

Figyelt kérdés

Vagyis szeretem a jó ruhákat, a márkás farmerokat, jó karórákat, stb... és viselem is őket, szóval íg első ránézésre "gzdagnak" látszom, holott egyáltalán nem vagyok az, nem valami jó házunk van, a "cuccokra" a pénzt meg nyári diákmunkákkal keresem.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy ha pl elhívnék egy csajt nálunk, de amúgy tudja hogy nem vagyunk gazdagok, akkor nagy csalódás lenne neki?Bocsi, e nem tudtam érthetőbben megfogalmazni:S Remélem értitek...16 éves vagyok.


2009. jún. 25. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Ha bír téged a csaj, akkor csak még jobban be fogsz neki jönni, mert látja, hogy nem 'anyuciék kicsi fia' vagy, aki mindent megkap. Becsülendő az, ha valakinek kell egy jobb cucc, és tud érte dolgozni!
2009. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem kell szégyenkezned, ha a csaj tényleg bír téged akkor nem ez fog neki számítani, ha meg emiatt lelép akkor annyit is ért... már bocs... szerintem ezen nem kell parázni, mert a csaj lehet, hogy emiatt fogja magát kellemetlenül érezni...
2009. jún. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy csaj azért hagy el,mert nem vagy gazdag,akkor az nem neked gáz,hanem csak a csajnak,hogy egy pénzéhes dög. Szerintem becsülendő,hogy te dolgozol meg azért,amid van. Az,hogy nem származol gazdag családból, nem ciki, és ha normális a csaj, ő is így fogja látni!
2009. jún. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lovagoltok ti pasik enynire ezen a kurv@ pénz témán?

Egy normális lányt nem fog zavarni. Akit meg zavar az egy elkényeztetett éretlen lány. Az utóbbival jobb is ha nem kezdesz vagy ha mégis ilyet találnál azonnal megszabadulsz tőle és ennyi.

Én barátom sem gazdag, sőt turkálós ruhái vannak, igen. Egy régi ladájuk van és a házuk sem ma épület, mert még a dédapja is ebben lakott. Na és? Nem érdekel a pénze. A srác érdekel, jobban mondva férfi. Mert intelligens, kedves, jó humorú, törődő, jó az ágyban, helyes, érdeklődési körünk sok dologban egyezik és a világnézetünk is. És még milliónyi jó tulajdonságát fel tudnám sorolni. Van neki rossz is, de a jók vannak túlsúlyban és ez a fontos.

2009. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
hát kérlekszépen én egy gazdag leányzó vagyok,apukám sikeres üzletember...a pasim pedig olyan szegény hogy (nem túlzok) meleg víz sincs a házban.Régi kályhán melegítik a vizet a fürdéshez...:(de hát ott a szerelem ugye,apám ha ezt megtudná, kiakadna.:(
2009. jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Írhattok még!

Hát igen.. az is aggaszt, hogy mit szólnának ehhez a csaj szülei:S

Amúgy azért annyira "szegények" nem vagyunk, van melegvíz, gáz, villany,stb...

(sz.gép, net,motorom) <<< Ezek csak felét fizettem, mert nem volt rá elég a keresett pénzem.


Azért aggaszt ennyire a pénz téma, mert látom, hogy a gazdagabbaknak mennyivel könnyebb minden:S Jobban megy nekik az ismerkedés, meg szinte minden.

2009. jún. 25. 11:01
 7/7 anonim ***** válasza:
nem a pénztárca alapján tetszik meg egyik-másik fiú...Sokkal többet számít,a kisugárzás,a tulajdonságok:) Ha figyelmes,megbízható,megértő vagy akkor nem lesz probléma:)
2009. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!