Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főként lányok válaszát várnám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként lányok válaszát várnám, Szerintetek is rosszak ezek az arányok?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és több gondom is van első az ,hogy nem igazan vagyok megelégedve a test alakatommal "179 magas 90 kiló" van hasam amit sajnos a lányok nem szeretnek... de 2 éve gyúrók.Kopasz vagyok és tetovált... Elégé kevés az önbizalmam mert a mai lányok sokkal inkább a kis cica fiúkat részesítik előnybe és ezért nem igazán kezdeményezem egy lányál sem:(.. Valamint a másik problémám ,hogy szerintem a szerszámom mérete sem eget rengető."20/5... lenézek és elégé kicsinek tűnik... Valami vélemény?

2012. máj. 9. 23:31
1 2
 1/20 jin ***** válasza:
Skinhead vagy?
2012. máj. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A kopasz része a legrosszabb. Szerintem legalább egy rövidebb hajat próbálj meg.
2012. máj. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok skinhead...:)
2012. máj. 9. 23:35
 4/20 A kérdező kommentje:
rosszul irtam...0ás a hajam nem borotvált a fejem....
2012. máj. 9. 23:36
 5/20 anonim ***** válasza:

Cica fiú vagyok, mégsincs nőm.


Ez ennél bonyulultabb, önbizalomhiányom van nekem is, szóval nálad is ez a fő probléma.


Szerintem simán lenne esélyed, ahogy nekem is a lányoknál, ha lenne önbizalmad, mernél lépni és látnák rajtad, hogy magabiztos, jókdeélyű, határozott férfiember vagy.


De nem vagy, így te is egyedül maradsz, amíg nem tanulsz meg színészkedni, eljátszani azt a jellemet, amire a nők

vágynak.


A 20/5-ös fallosz meg sok lánynak már sok is lenne. Azon felesleges paráznod, bőven elég, ha használni tudod.

2012. máj. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

"Valamint a másik problémám ,hogy szerintem a szerszámom mérete sem eget rengető."20/5"


Akkor az én 14 cm-emre mit mondjak? És én meg 173 cm magas vagyok 88 kilóval. Ne gyúrni menj, hanem futni, ugrálni guggolásból stb. 18/F

2012. máj. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs probléma veled. Sok lány szereti a pocakos fiúkat :)

25/N

2012. máj. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet h nagyon fiatal lányokkal kezdesz,akik a cica fiúkat kedvelik még?én 23 vagyok,de ezek az arányok jók egy normális férfihez (persze nekem már 25 éves körül értendő).A szerszámod mérete pedig inkább átlagon felüli,minthogy kicsi lenne.De a vastagság is számit,sőt az leginkább.
2012. máj. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
5 cm a vastagsága.... hát olyan 17 18 19 évesek közt probálok érvényesülni de sajnos nem értékelik :/
2012. máj. 9. 23:42
 10/20 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon sok lánynak jönnek be az ilyen pasik.

Pocak ellen futás és biciklizés a legjobb.

A komoly lányok körberöhögik a cicafiúkat.

A szerszámod mérete pedig a leírtak alapján több mint rendben van, bőven átlag feletti.

24/L

2012. máj. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!