Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főként lányok válaszát várnám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként lányok válaszát várnám, Szerintetek is rosszak ezek az arányok?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és több gondom is van első az ,hogy nem igazan vagyok megelégedve a test alakatommal "179 magas 90 kiló" van hasam amit sajnos a lányok nem szeretnek... de 2 éve gyúrók.Kopasz vagyok és tetovált... Elégé kevés az önbizalmam mert a mai lányok sokkal inkább a kis cica fiúkat részesítik előnybe és ezért nem igazán kezdeményezem egy lányál sem:(.. Valamint a másik problémám ,hogy szerintem a szerszámom mérete sem eget rengető."20/5... lenézek és elégé kicsinek tűnik... Valami vélemény?

2012. máj. 9. 23:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

23:37. milyen az a cicafiú?


szerintem nem vagy rossz. milyenek a tetoválások? ha ilyen nonfiguratív valami, akkor az baromi ronda

2012. máj. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Nekem túl izmos vagy, vagy nagydarab. Tetkó és a kopaszság sem tetszik. :/
2012. máj. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Te leírva egy kigyúrt kopasz tetkós állat lehetsz nagy dákóval....mekkora FAKE a kérdés már...
2012. máj. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
szerintem normális véleményhez tölts fel képet.
2012. máj. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

a karomon az életemnek egy jelenete színesben... nem nonfi...


hát sajnos testi adotságaimból vagyok ekkora...:/

2012. máj. 9. 23:48
 16/20 anonim ***** válasza:

A nemi szerv méretet nem értem, tudjuk be, hogy nő vagyok ehhez. :D

Ha lenne hajad, szerintem több esélyed lehetne. Szerintem.

Az én párom 180/120 kilós és ő kell nekem, nagy pocakkal együtt. (bár segítek neki fogyni, mert tudjuk, hogy ez nem jó)

Én is tetovált vagyok, ez csak megjegyzés, hogy a nőknek is lehet :D (nekem is színesek, mintásak, nem nonfiságok)

22/L

2012. máj. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én szeretem a pocakot, de a kopaszokat nem .

A 20 centi tökéletes, ha tudod használni is.

Egy cicafiútól kirohannék a világból.

Ízlések és pofonok.

22/L

2012. máj. 10. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A 17 meg 18 évesek korban hozzád illők,de őket szerintem el lehet kerülni messziről,mert még éretlenek.19 és 20 21 évesek már komolyabbaknak mondhatóak,de a mai világban már ki tudja.Nekem biztos nem kellenének a cica fiúk :D
2012. máj. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Amúgy még hozzám tenném,hogy milyen gáz már hogy egyesek ilyeneket mondanak h "k*rva gáz a nonfiguratív tetkó" meg "kigyúrt kopasz állat"...hogy mernek egyáltalán így ítélkezni?Ők meg lehet h csúnyák mint a bűn.Egyáltalán van pocakod?Mert egy 90 kilós 180 centis férfinek kétkem h lenne,de mindenki ilyennek állít be itt.
2012. máj. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nem minden lány szereti a cica fiúkat én nekem nem csak a cica fiúk jönnek be. van egy barátom aki nem cica fiú kb. ugyan olyan magas mint te és 96 kg. nekem bejön mert nagyon kedves,aranyos, jófej DE sajnos nem lehetünk együtt.. :(
2012. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!