Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól még hogy lány létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól még hogy lány létemre más lányokat méregetek, nem leszek leszbikus, ugye?

Figyelt kérdés
Ha megyek az utcán, vagy ülök a buszon, akkor végigméregetem a lányokat, összehasonlítást végzek (mármint magammal) meg megjegyzem magamban, ha egy lánynak szép lábai/formás feneke, szép haja/arca van, stb. De ez még nem abnormális, ugye? (egyébként ugyanígy pasikat is megnézek) Csak barátom pl furcsán néz, ha megjegyzem egy csajról, aki szembe jön, hogy milyen szép, és azzal cukkol, hogy biztos "titokban leszbikus vagyok".
2012. máj. 10. 10:15
 1/7 anonim válasza:
100%

Én is ezt szoktam, pasim meg mondta hogy tudta hogy biszex vagyok:)

mond meg pasidnak hogy még nem döntötted el, szerintem azzal sincsen semmi gond ha egy csaj biszex, sőt, valaki szexinek találja:D

2012. máj. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Ha látok egy nagyon szép lányt, énis megszoktam magamba jegyezni hogy ,( ahogy te is írtad ), szép a lába , haja..stb..

Esetleg ha barátnőmmel vagyok, akkor vele is megszoktuk vitatni:D 17/L

2012. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó, megnyugodtam :D
2012. máj. 10. 10:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Émmeg srác vagyok és néha diszkréten körülnézek. Nem érdekelnek a fiúk, de azért csekkolni kell, rajtam mi van, rajta mi van, hogy néz ki, gyúrnom kéne-e vagy elég így. Jót tesz az ember önbizalmának, ha megerősítést kapok, hogy jól, jobban nézek ki. :P

Attól leszbikus egy leszbikus, hogy érzelmileg és fizikailag vonzódik valakihez, aki történetesen ugyanúgy nőnemű, mint ő maga.

Ha simán megnézel valakit, abban nincs semmi többlet. Az embernek van két szeme, hát erre találták ki, többek közt. Nem? A száját meg arra, hogy közölje hangosan, ha van valami a fejében. :P

Amúgy én is szoktam ezzel szórakoztatni a barátnőmet, néha, vissza szokott vágni, hogy milyen cuki búza vagyok. XDXDXD Ha tudná, hogy NEM ÉS NEM ÉS NEM.

2012. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk is megnézik egymást. Még a péniszméretet is néha az öltözőkben. Csak úgy miheztartás végett, hogy kinek imponálóan nagy, és kinek nevetségesen picike. Viszont a fiúk nem fogják hangoztatni egymás között, meg nem hívják fel a barátnőjük figyelmét arra, ha látnak valahol egy srácot, akinek izmos a teste, vagy nagy a farka. Szóval inkább csak ez a különbség, hogy a lányok nyíltan beszélnek is róla. :)
2012. máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dehogy abnormális. Sőt, még ha valaki tényleg leszbikus, az se számít abnormálisnak, el kell mindenkinek fogadnia magát olyannak, amilyen.

De nyugi, attól h megnézed őket, nem vagy leszbi. Ez egy lelki természetű dolog, hogy kikhez vonzódsz. Vagyis hogyha pl. kíváncsiságból lefeküdnél egy lánnyal, még akkor se biztos, hogy leszbi lennél.

Nem tudom, így érthető-e.

2012. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Érthető, és köszönöm szépen a válaszokat :)))
2012. máj. 11. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!