Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán az utolsó esély a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán az utolsó esély a csajnál! Mit csinálnál ha a helyemben lennél?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány de őt nem érdeklem, pedig korábban jófej volt velem, most már nem is lehet vele beszélni.

Írtam neki hogy beszélnék vele személyesen max 3/4órát, erre azt írta hogy majd szól ha ráér mert mostanában elfoglalt stb. Szinte biztos hogy ez csak kifogás.

Valahogy rá kellene szednem arra hogy beszéljen velem.


2012. máj. 10. 20:56
 1/6 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Hagynám a fenébe, ilyenkor már mindegy mit mondasz.
2012. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Örizd meg meltosagodat es hagyd beken! Ha nem akar, akkor kar erötetni.

Talan, ha jo ötletnek tartod, ird meg neki, hogy örülnel, ha tudnatok egyszer beszelni, de majd irjon ö, hogy mikor jo neki es hogy te mar nem fogod zaklatni. Es utana pedig tartod magad ehhez.

2012. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az égvilágon semmit nem érnél el vele, ha rávennéd, hogy beszéljetek.
2012. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát amúgy én is mondtam már ilyet, hogyha elfoglalt voltam..és tényleg elfoglalt voltam. ez nem azt jelenti, hogy nem akar találkozni veled. szóval szerintem várj, aztán írj neki egy kis idő múlva, amikorra mondta, hogy már nem lesz elfoglalt. pl. most én is ezt mondtam egy fiúnak, aki találkozni akart velem..de mondtam h most nem megy ezért meg ezért, és ekkor meg ekkor keressen. a többi már nem rajtam áll.

szóval írj neki.

2012. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hosé Manuel válasza:
elég lerázósan hangzik... próbáld meg elérni h ő keressen téged, vagy csak hagyd az egészet.
2012. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Könnyű azt mondani hogy hagyjam az egészet. Kezdek beletörődni abba hogy soha nem lesz köztünk semmi, de legalább megtudom hogy miért ilyen velem.
2012. máj. 10. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!