Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el a nálam 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el a nálam 10 évvel idősebb pasit akit szeretek?

Figyelt kérdés

Már lassan két éve tetszik a pasi. Nemrég írtam neki egy sms-t h bejön meg ilyenek.De mivel annyámmal dolgozik egy helyen sajna elmondta neki, itthon volt egy kis zűr, de már lenyugodtak a kedélyek!!Most kezdem a középsulit, és majd ott biztoss lesznek olyan pasik akik tetszenének de tudom h úgy is hozzá fogom őket hasonlítani, és még ha jobbak is lennének akkor sem adnék nekik esélyt!!! Néha még szokott mondani dolgokat anyámnak erről, miért nem hagyja annyiban a dolgot???Hogy felejthetném el?Ha meghallom a nevét rögtön rá gondolok és nem tudom kiverni a fejemből!!!Segítsetek!!!Ám 14/L vagyok ő pedig 24/F

Ui:És tudom h ez így nem jó ezért kértem segítséget!!Aki csak le akar cseszni az ne írjan légyszi!!!!Azt már megkaptam h mit gondolok és magamról h én írok neki sms-t!!!!


2009. jún. 25. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ameddig nem jön valaki, aki jobban tetszik, nem fogod tudni szerintem.
2009. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hogy felejtsd el? Nőj fel! Ez persze időbe telik, de ennyi a megoldás. :P

14 évesen 24 éves pasinak ilyen sms-t küldeni... Én is úgy megijedtem volna, hogy anyádhoz megyek azonnal...

2009. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De odaírtam az sms-be hogy ha nem akkor bocsi h írtam!!!
2009. jún. 25. 14:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Jöjj össze egy 20 évvel idösebbel :P
2009. jún. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem kicsit gondolkodj el ezen h miket irsz.......nem megbantani akarlak de sztem nem sok eselyed lenne nala.......mert ha te is tetszenel neki ugy.....akkor nem ment volna anyudhoz es rogton elmondja neki...es sztem ez meg nem szerelem hanem egy tini fellangolas....vagy ijesmi.....en is 10 evvel idosebb pasit szeretek deh en 18 vagyok.........de en igazan szeretem........tom h ez az eset se sokkal masabb deh.........:(......mindegy......meglatod ha be kerulsz az uj suliba tuti h fognak tetszeni nala jobb sracok;)....es elfelejted....hidd el nekem is volt ojan 14-15 eves koromban ijen fellangolas deh megismertem egy ojan pasit aki jobban tetszett es elfelejtettem a masikat:P:).........:)
2009. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
14:17 nem karlak megbántani de miért ne tudhatnám h mi a szerelem!!!És ha fellángolás akkor miért tart már két éve?
2009. jún. 25. 14:23
 7/8 anonim ***** válasza:
HAT BOCS EN CSAK SEGITENI PROBALTAM...........HA ANNYI ESZED VAN IRJAD AZ SMSEKET....HATHA MEGUNJA EGYSZER ES JOL MEGMONDJA A MAGAET NEKED!!!!.....KULONBEN IS NEM ERDEKEL H TUDOD MI A SZERELEM VAGY NEM!SZERINTEM NEM!AHELYETT H IJEN HUJESEGEKEN TOROD AZ ESZED INKABB MENJ EL BULIZNI VLHOVA ES NE SAJNALTASD MAGAD H JAJ ISTENEM BE SZERELMES VAGYOK!!..........EZEN LEHET VALTOZTATNI!CSAK AKARAT KELL!BOCS DE EZ AZ IGAZSAG
2009. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amíg nem akarod elfelejteni, nem is fog menni..

Ne gondolj rá.. Látod, Ő nem akar tőled semmit.. Ha akart volna, akkor nem anyudhoz megy, hanem hozzád.

Nekem semmi gondom nincs a korkülömbséggel. Én 25 éves vagyok.. De nekem soha nem voltak korombeli pasijaim. Már férjnél vagyok, de a köztünk lévő évek száma is 8.. És mondom, ez a legkevesebb....

Tehát, te szerintem, mindig is a nállad idősebb pasikra fogsz bukni...

Nincs is ezzel baj, de válassz mást, aki megérdemel téged! :)

2009. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!