Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejtsem el akit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el akit nagyon szeretek?

Figyelt kérdés
nagyon szerettük egymást.. egy évet jártunk együtt de ő szakított velem..:S már nem akarja újra kezdeni.:S d én még nagyon nagyon szeretem.:( kérlek segítsetek hogy eltudjam felejteni.:S:(
2010. nov. 3. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
És mégis mi innen sok-sok kilóméter távolságból hogy segítsünk? Küldjünk el egy postagalambot egy féltéglával, hogy dobja a fejedre?
2010. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elfelejteni. Maradjon meg egy emléknek. Csak szeress ki belőle...hogyan? mittudomén, ne gondolj rá, lépj tovább, "...mosolyogj, mert megtörtént"
2010. nov. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Velem is megtörtént hogy összejöttem egy sráccal és nagyon nagyon beleszerettem, kidobott 3 hónappal késöbb semmi ok nélkül! teljesen ki voltam akadva hónapokon keresztül csak sírtam és teljesen magam alatt voltam...aztán elhatároztam h küzdeni fogok érte és csakazért is megszerzem...sajnos újra összejöttünk és még nagyobbat estem. Rájöttem hogy egy évet elpazaroltam az életemből, és persze nagyon nehéz volt elfelejteni. De sikerült! Megpróbáltam mindig mással elfoglalni magam, és minden emléket eltörölni/eltüntetni, ha pedig eszembe jutott mindig megpróbáltam arra gondolni hogy mit tett velem... Egy idő után sikerülni fog elfelejteni hidd el!! Sok sikert
2010. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.!
2010. nov. 3. 16:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik haverom mindig azt csinálja, ha szerelmi bánata van - neki sokszor van, állandóan szerelmes mint egy lány - kiírja magából egy papírra, hogy mit érez és h miért szereti és amikor már minden nyálas hülyeséget kiírt, elégeti a papírt. Pár hét/hónap alatt túl van az egészen, állandóan kiröhögjük de úgy látszik nála működik. Próbáld meg Te is hátha. Amúgy meg a legjobb ha nem találkoztok nem keresitek egymást és az idő majd elrendez mindent.
2010. nov. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén??? Csak az idő oldja meg! Ne hallgass senkire, aki azt mondja, hogy így meg úgy el tudod felejteni! Mert az hazudik! Próbálj bulizni, vagy más közösségekbe járni! Olyan helyekre, ami nem rá emlékeztet! Interneten ismerkedj meg pár emberkével (mindegy, milyen céllal). Beszélgess msnen, vagy élőben, nézz poénos videókat, és ha nagyon szomorú vagy, akkor sírj!!! Komolyan! Sírd ki magad! Legjobb! Aztán egyél sokat, és aludj egyet! :) Komolyan hatásos... :D
2010. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm..remélem az idő nekem is segit..:)
2010. nov. 5. 13:19
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Egyetlen dolog szünteti meg a másik hiányának fájdalmát: ha nem szeretjük tovább. Amikor azt mondjuk, hogy az idő gyógyít, erre gondolunk. A felejtésre. Ez azonban, ha valóban szeretünk, nem lehetséges. A szeretet hiányát csak egyetlen dolog gyógyítja: ha újra találkozunk azzal, akit szeretünk. Semmi más. Jövőre, húsz év múlva, egy másik életben. Mindegy. A hiány mindaddig él, amíg nem látjuk újra. Nem az emléke, a hiánya él bennünk!"



jó a kérdés. ha valaki tudja a választ, nekem is elmondhatja :)

2010. nov. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
49%

velem is ez van most. Szakított velem barátnőm, 1 év után és nemfogom tudni elfelejteni:( visszakell kapnom őt, mert nélküle nem élet az élet.:(


ha igazán szereted, akkor ne add fel, küzdj érte, de ne légy tolakodó, beszélgesstek jókat, pl msn vagy, de nagoyn jólérezze ő magát.. aztán felhívhatod már néha.. meg ilyenek.. és aztán tali.. újból összejönni stb.. és mindent máshogy csinálni, amit elrontottatok az elején:)


ezt tudom javasolni.. én ezt fogom tenni.. 17/F


(NAGYON SZERETLEK EDITKÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉM, mindennél jobban:( )

2010. nov. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!