Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség, lefeküdtem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, lefeküdtem a legjobb barátommal! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
már oviban ismertük egymást, aztán újra találkoztunk középsuliban, és összehaverkodtunk. nekem azóta volt 3 pasim, neki meg x csaja, és most, hogy a barátom szakított velem, és elmondtam neki, akart nekem egy jó napot szervezni (emi egyébként sikerült :)), de a vége szexbe fordult. védekeztünk, meg minden, nem ezzel van a baj, csak ez nem fogja elrontani a kapcsolatunkat? félek, hogy ez tönkreteszi a barátságunkat, mert tényleg, néha jobb volt vele beszélgetni, mint a barátnőimmel. félek, kérlek segítsetek!

2012. máj. 11. 15:07
 1/7 Nyuszimuszika válasza:
Hát ez eléggé el lett cseszve.... mindenképpen üljetek le és beszéljétek meg, mindent mondj el neki őszintén, amit erről gondolsz és kérd meg, h ő is legyen őszinte hozzád....hátha rendbe lehet hozni a dolgokat, de ebben más nem segithet, kettőtöknek kell megoldani!!!
2012. máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 balazs20110110 ***** válasza:
akkor romolhat el,ha vmelyikotok tobbet fog erezni a masik irant.
2012. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
szajha
2012. máj. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Kitudja, lehet hogy ez egy másik, új kapcsolat kezdete köztetek... ha már éreztetek késztetést arra hogy lefeküdjetek..
2012. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Jesszusom, hogy a csajok, hogy tudnak sírni, hogy "elveszik a barátság". Jesszus!


Az a barátság mindig is arról szólt, hogy tetszettél neki. Nehogy már azt hidd, hogy nem akart tőled semmi "többet". Igazából felesleges is mondanom, mert nagyon is jól tudod, hogy a srác nem úgy néz rád, mint egy másik fiúbarátjára.


Végre bejött neki! Megvagy számára. Nagyon kevés ilyen "barátnak" sikerül célba érnie. Örüljünk, hogy vannak még néhányan. Ők az igazi hősök! :)


Ha vele akarsz maradni, akkor maradjál, ha nem nem. Felejtsd el a kamubarátságot!

2012. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia


Velem is előfordult ilyen eset. Nagyon jó lány barátommal feküdtem le.

Utána megbeszéltük, hogy maradunk ugyan olyan jó barátok!

Néha napján összejárunk, amikor se neki se nekem nincs senkim.

Addig amíg egyik sem szeret bele a másikba szerintem nincs probléma.

2012. máj. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez olyan mintha mintha a csokis sütit megkennéd nutellával...
2012. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!