Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megmondjam neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megmondjam neki vagy már mindegy?

Figyelt kérdés

a barátom nemrég szakított velem, ami engem kissé váratlanul ért és nem mondtam neki semmit h sztem mi lehetett köztünk a baj, pedig én is éreztem már h nincs rendben vmi.

Azóta nem beszéltünk, 1 hete. De már összeállt a fejemben h miért is veszekedtem vele annyit, h mi volt nekem a bajom az ő viselkedésével ami számomra annyi gondot okozott. Ez pedig az, h nem tesz semmit a jövőért h nm lehet vele tervezni h csak ül a se.ggén és nem halad semerre, míg én meg szerettem volna és ezért állandóan csesztettem. Szó szerint toporog. És most nem tudom h megmondjam neki h ez baromi idegesítő volt és azért veszekedtem ennyit meg kételkedtem kettőnkben, mert nem tudtam benne megbízni, és hinni a jövőnkben. Mert én nekem pl rohadtul fájna egy ilyen "beolvasás" de azt gondolom h észhez térítene és segítene h a további kapcsolataimban jobb tudjak lenni.

De félek h csak ártok vele neki, meg h majd azt hiszi h nem is bíztam benne holott én ezek ellenére mindig igyekeztem hinni benne, csak vmi belső kis hang küzdött ellene. Meg félek h azt hiszi a düh beszél belőlem. De mivel nem haragszom rá azt gondolom tartozom neki ennyivel nem?

köszönöm


2012. máj. 11. 16:44
 1/6 anonim válasza:
szia! én is hasonló cipőben járok, csak mi nem mentünk szét. 13 éve vagyunk együtt és se gyerek, se semmi. én is szeretném ha épülne a jövőnk, de nem így van. én azt mondom, ha még alkalom nyílik a beszélgetésre, akkor meséld el neki hogy mi bántott téged, hátha belátja hogy igazad van, vagy hasznos lesz neki a jövőben. egyébként az állandó csesztetéstől nálunk már én vagyok rosszul, de nem tudom elégszer mondani. az lehet, hogy nem egyeztek a céljaitok? beszélj vele és a te lelkiismereted tiszta lesz. m
2012. máj. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de mivel már nem vagyunk együtt nincs beleszólásom. És valószínűleg tudja ezeket magáról. De én is állandóan csesztettem magamra sem ismertem h miért vagyok ilyen. Csak most tudatosult bennem...
2012. máj. 11. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is így vagyok a párommal!2 éve vagyunk együtt, de semmi jövőt nem tervez.Ismeretségi körömben már eljegyzés,lakásra gyűjtés,különköltözés van. Amikor mondtam ezt neki, akkor azt mondta, hogy ő nem ilyen gyorsan tervező típus. Sokra mentem vele. Most emiatt vagyok szomorú.
2012. máj. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tök mindegy. Ha nem hajtós típus, akkor szerintem jobb, ha otthagytad, éveket pazaroltál el rá. Én nem keresném fel ezért, hogy megmondjam neki, esetleg később, ha összefuttok, akkor megemlítheted.
2012. máj. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó de mi már szakítottunk, úgyhogy azon nem kell azon rágódnom h miért ilyen.már megszabadultam:) a kérdés h megmondjam e neki utólag?
2012. máj. 11. 17:36
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem tudja, csak nem tekinti hibának. De mondd meg, ha akarod, nem lesz tőle baja senkinek.
2012. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!