Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is történt már ilyesmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is történt már ilyesmi? 19/L

Figyelt kérdés
Már nem egyszer tapasztaltam azt, hogy ha pl: futok a járdán, sok idegen srác dudál az autóból,füttyöget, és integet.Volt már olyan is, hogy este lementem egyet sétálni az erdőbe és a főútról dudált nekem egy csapat fiú.Nemrég futáshoz egy kicsit rikító rózsaszín sportnadrágot vettem fel és mikor rám dudáltak, azt hittem túl szarul áll rajtam a nadrág, de a húgom megnyugtatott, hogy csak jól nézünk ki és azért dudáltak nekünk...Ilyenkor mindig szégyellem magam, mert nem tudom, hogy mire véljem ezt az egész dolgot...Az így is kevés önbizalmam még jobban lecsökken...Már nem is merek futni a járdán, hanem inkább az erdőt választom, ahol kevesen látnak.Ti mit tennétek ilyenkor?
2012. máj. 11. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
önbizalom hiány.. tedd fel egy képed fb-re ott majd like-lnak és nőni fog az önbizalmad! :)
2012. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez ne csökkentse az önbizalmadat, sőt, inkább növelje!!!

Örülj neki, hogy tetszel a pasiknak.

2012. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rám is sokszor dudálnak. ez pozitív dolog. fogalmazhatok durván: d*gható vagy!!:D vagy fogalmazok szépen: csinos vagy.. a fiúk szeretik a tudtunkra hozzák ha jól nézünk ki :)) és ha dudálnak, akkor tutibiztosan jó a popsid:D
2012. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A húgom is pont ezt mondta, hogy ne féljek ettől.Pedig nem igazán vagyok megelégedve önmagammal, a kis melleim miatt, de jó érzés ha valakinek tetszek.
2012. máj. 11. 19:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Mutass képet légyszi a szépséges popsidról meg a pici cicikről, megmondjuk hogy szerintünk is szépek, és hidd el egyből lesz önbizid!

:D

De most komolyan, linkelj nekünk képet légyszi!

:D

2012. máj. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nyugi, jól nézel ki, azért dudálnak :D

hol laksz? :)

2012. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ehhhh.....ezt most miért kell? bazze ha nem akarod h dudáljanak vegyél fel kantáros nadrágot....nem hogy örülnél, hogy jó csaj vagy...csak vigyázz nehogy egy este elkapjanak a kocsiból a srácok:S
2012. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!