Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valaha is barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaha is barátnőm?

Figyelt kérdés

Nem lehet mondani hogy nem teszek érte. Már próbálkoztam 1-2 lánynál de mindegyik elutasított, jellemzően úgy hogy nem mondták a szemembe hogy nem akarnak tőlem semmit hanem egyszerűen átnéztek rajtam. A nagyszámok törvénye alapján kellene mondjuk 100 lánynál próbálkoznom és akkor lehet h egynél sikerem lenne de én nem ismerek 100 lányt.

Rám nem hajtott még senki.

Mégis mivel lehet egy lány érdeklődését felkelteni? És mi az amit utalnak a lányok?


2012. máj. 11. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
BArátnőt szerezni úgy kell, hogy nem úgy mész hogy neked most barátnő kell. Ne idegeskedj kb sz*rd le hogy most egy csajjal vagy , létesíts vele testi kontaktust, megsimogatod a hátát stb. Azt kell elérned hogy ne te fuss utána hanem ő. Erre általában rögtön ráugranak ha játszod a menő csávót aki sok csajt megkaphat és nem parázik semmin.
2012. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit szeretnek, az a magabiztosság.

Tudom, mondani könnyű...nekem sincs önbizalmam és nekem sem volt még senkim, de szerintem ez a lényeg.

Na de válaszoljon inkább csaj, és azt vedd inkább figyelembe.

Engem is érdekel...:)

2012. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mosolyogj rá, szemezz vele, ha viszonozza, menj oda hozzá és beszélj, beszéltesd: magáról elsősorban. Érezze, hogy érdeklődsz utána.

A mit utálunk nehezebb kérdés... Én speciel utálom, ha valaki túl gyorsan halad, vagy túl magabiztos. Mondjuk odajön hozzám egy koncerten és közli, hogy jobb ha tudom, hogy ma este én melegítem az ágyát. Vagy ha úgy csinál, mintha a puszta lényétől hasra kellene esnem, és odanyújtja a céges névjegykártyáját... Hát ki nem sz..ja le?

Szerintem az a jó, ha megtalálod az egészséges egyensúlyt a tisztelet megadása és a magabiztosság között. A fent leírt példák az egyik véglet, a másik nyilván az, ha elnézést kérsz, hogy egyáltalán megszülettél.

2012. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah, 20:17-es 24/N vagyok.
2012. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!