Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem meg a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg a lányt nagyon tetszik? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem egy jó ideje és nem tudom hogyan szerezzem meg és szerintem én is tetszem neki nem tudom mit mondjak vagy csináljak hogy megtudjam szerezni segítsetek léci

16F


2009. jún. 25. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Egy alkalmas pillanatban menj oda hozzá, köszönj és kérdezd meg, hogy lenne-e kedves sétálni és beszélgetni Veled. Ha nemleges választ ad, akkor csak egyoldalú a dolog és kár foglalkozni vele. Ha igen, akkor nyugodtan mond meg neki séta közben, hogy már régóta tetszik Neked és szeretnéd jobban megismerni. A többi pedig jön magától:)
2009. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, mennyire ismered, milyen kapcsolatban vagytok. De fontos, hogy először megismerd, utána dönts a továbbiakról. Ha te kezdeményezél, a lány biztos pozitívan fogja értékelni. Ha jobban ismeritek egymást nyugodtan mondd el neki, mitérzel, nem sértődik meg. Kezdeményezz bátran!
2009. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elég jól ismerem minden nap beszélgetünk...
2009. jún. 25. 16:17
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem az jönne be ha a pasi mindenáron akar. tudok vele "játszani", szóval ha mondom hogy nem (mosollyal mellékelve) fogja h van esélye, de még próbálkozni kell.


amúgy legyél vicces, határozott, őszinte.


dícsérd meg a pólóját, haját szemét, akármit.


sok sikert :))

2009. jún. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!