Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzem visssza a exemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem visssza a exemet?

Figyelt kérdés
exemmal par napja szakitott a baratnoje. o egy bisex pasi en meg egy meleg pasi vagyok. par honapja miattam szakitottak de aztan ossszejottek megint es most megint szakitottak de nem miattam. a baratnojevel azota majdnem mindennap chateltem. baratnoje mondta,hogy egy kis ideig nem fog velem beszelni mert az exem jut az eszebe. de nekem kell az exem. miota szakitott az exem a baratnojevel szokok chatelni vele. azelott nem beszelgetett velem a baratnoje vegett es most megint elkezdtunk beszelgetni. szoval en meleg vagyok az exem meg bi pasi. nem tul korai meg elkezdeni vele chatelgetni? es hogyan hoditsam vissza?
2011. szept. 29. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Na már nem tudom ki a fiú meg ki a lány :S


Csetelni? Ember! Személyes találkozó nem lehetséges???

Egymásra pillantotok, és kiderül hogy van-e még vonzalom..

2011. szept. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az exeket hagyni kell. Menj el ismerkedni, emberek közé ne a volt hapsiddal csetelgess. Értelmetlen és felesleges időpocsékolás. :)
2011. szept. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2011. szept. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!