Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha még 15 éves leszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha még 15 éves leszek szinte fél hónap múlva, de még nem smároltam?

Figyelt kérdés

Üdv!


14 éves vagyok, és 15 éves leszek, majdnem fél hónap múlva.

Nem smároltam még, sőt, azt sem tudom milyen. Nekem csaj ügyben túl nagy az elvárásom, szinte ilyen playboy magazinos szintű nők jönnek csak be, egy korombeli csajnál ilyen nagyok az elvárásaim, ez az oka, ezért nem is reménykedem. Szerintetek gáz, hogy nem smároltam?



2012. máj. 11. 20:59
 1/10 anonim válasza:
Miért lenne gáz? Nincsen ebbe semmi baj,nyugodj meg.
2012. máj. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi van sok amerikai pitét néztél?
2012. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Az elvárásaid gázabbak. Na, majd rájössz később milyenek az igazi nők...
2012. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És íme hölgyeim és uraim, a 21. századi médiából jövőbe, gyakorlatilag minden egyirányú kommunikációs csatornát elárasztó szenny mellékterméke:)
2012. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, hogy még nem "smároltál". Az elvárásoddal viszont elég nagy baj van... Látszik, hogy még nem vagy elég érett egy kapcsolathoz.
2012. máj. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Volt már kapcsolatom, csak elég régen (10-11 éves lehettem).

Az elvárásom amit írtam nem a belsőre, hanem a KÜLSŐRE értettem!

2012. máj. 12. 15:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Az elvárásaidból ítélve ribancra vágysz.Hát,nem kell sokat menned,hogy találj. : )Csak aztán nehogy reggel,mikor lekopott a sminke,meglásd ,hogy 10 éves volt.;)))

14.l

2012. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak kicsit félreértetek. Én egy normális nőre vágyok, legyen az kedves, barátságos, okos. Én amit írtam csak KÜLSŐ.
2012. máj. 12. 19:01
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 15:23

Engem nem zavarna..

2012. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én majdnem a 16-ot töltöttem mikor elösször csókolóztam szal nem vagy elkésve ;)
2012. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!