Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mik azok a tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mik azok a tulajdonságok egy férfinál, amik számotokra férfiatlanok? .

Figyelt kérdés

Olyan dolgokra gondolok, ami számotokra nem vonzó, vagy taszító, ahhoz, hogy falakit férfiasnak érezzetek, de nem túl extrém dolgokra gondolok, ami emberként is undorító.


Például: hosszú haj, szűk nadrág, félénkség, nem pedig olyanok, mint sárga fog, vagy bunkó sértegetés. Remélem érthető - nem maga az ember undorító, csupán nem férfias.


Nektek mitől lesz valaki férfias és mitől nem?



2012. máj. 11. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
szerintem elsősorban a tutyi-mutyi viselkedés, meg mondjuk én a vasalt hajtól vagyok készen....
2012. máj. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem nyílt beszéd, és szőrtelen láb:D
2012. máj. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

- nem meri felvállalni a véleményét

- siránkozik a farka mérete miatt

- másokat hibáztat a saját gondjai miatt

- túlzott rámenősség, vagy erőszak


nekem ezek mind-mind megfosztják a férfiságától a pasit. nem tudok férfiként tekinteni rá, ha ilyen.

2012. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Ha van egy kis hiba már férfiatlan a férfi.
2012. máj. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A szőrtelenség nálam is kiveri a biztosítékot. Ugyanígy a fülbevaló, meg néha a baseballsapka :)
2012. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Külsőségeket tekintve az ilyen tündibündi rózsaszín csiliviliségektől tudok falra mászni, kiváló példa erre a pink csőnadrág vagy a bizsuköves fülbevaló. Mint jellemvonást, ellenzem a túlzott érzékenységet (semmi bajom a sírással, míg az emberek az elviselhetőségi keretein belül mozgolódnak), beteges féltékenységi rohamokat, locsogást-fecsegést értelmetlenebbnél értelmetlenebb dolgokról. Azt hiszem, ezek elég férfiatlanok.
2012. máj. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha valaki túlzottan érzelgős azt nem szeretem. Vagy nem elég "vagány", félénk. Szőke hajú hapsikat nem bírom, viszont a hosszú haj nálam nem csak hogy elfogadható, hanem alapkövetelmény. :D Egyébként jó ez a kérdés, eddig ebbe nem gondoltam bele.
2012. máj. 12. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!