Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Loloo kérdése:

Szerintetek mit tegyek ha az egyik legjobb fiú barátom megtetszett nekem de nem tudom mit csináljak mert ha elmondanám neki és ő nem így gondolja akkor lehet ez elrontaná a barátságunkat. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 12. 11:07
 1/5 anonim válasza:
Én is át estem ezen elmondtam a lánynak hogy hogyan érzek és ő is így volt vele de mivel annyira jó barátságban voltunk/vagyunk végül közös megeggyezés alapján barátok maradtunk csak és ez mai napig tökéletesen működik. 21/F
2012. máj. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És ez az élet legnagyobb defektje. Fiú-lány barátság nincsen. Nem véletlen. Egyébiránt meg, ugyanazt teszitek barátként, mint párként, csak kiegészítitek. De amúgy is, miért kell ennyire úgy hozzáállni, hogy összejövetelből csak rossz sülhet ki?
2012. máj. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kedves előttem szóló:

FIÚ-LÁNY BARÁTSÁG VAN! de nagyon ritka..:) de VAN!

2012. máj. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedvem utánam szóló:

Nem, nincsen. Akkor van, ritka esetekben, ha például egyiknek nem tetszik a másik, de jófej, hogy barát legyen, viszont a másik reménykedés miatt megy bele. Avagy mindkettőnek tetszik a másik, de van mindkettőnek párja, és hűek akarnak maradni.

2012. máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jé érdekes nekem mégis van..:)

van barátnője és nekem is barátom, átszokott járni hozzánk, nincs tesóm és ő helyettesiti be ezt a szerepet ;)

2012. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!