Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányszor voltatok eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor voltatok eddig nagyon szerelmesek? Mindig ugyanolyan érzés volt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
3x, ebből kettő inkább plátói, és sz.r is volt, mert viszonzatlan.
2012. máj. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
volt olyan, aki szerelmes volt nagyon, aztán annak a kapcsolatnak véget ért, és újra tudott annyira szeretni?
2012. máj. 12. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor először szerelmes voltam úgy igazán, nagyon ki voltam mikor vége lett.. Azt hittem sosem találok mást, képtelen leszek újra boldog lenni, aztán alig telt el két év és újra szerelmes lettem.. Sosem fogom elfelejteni az első szerelmem, mái napig ha összefutunk örömmel ölelem meg és egy kicsit talán nagyobbat dobban a szívem, de már csak egy szép emlék.. és képes vagyok újra ugyanúgy szeretni..
2012. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig ugyan olyan érzés. Gondolom, most téged megbántottak, de ne aggódj, képes leszel megint szeretni! :)
2012. máj. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor először voltam szerelmes az nem volt nagy szerelem. A csaj nem is tudott semmit, azt hitte h csak kedvelem. Később kiderült hogy milyen igazából és nagyot csalódtam benne.


Eltelt már azóta 6-7 év. Fél évvel ezelőtt teljesen belezúgtam egy lányba. Azóta ő minden gondolatom. Ha kölcsönös lenne a szerelem akkor még ilyen fiatalan is simán elkötelezném magam.

2012. máj. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!