Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 vagy 18 éves srác való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 vagy 18 éves srác való nekem? (14/L)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon tetszik az osztálytársam (14 éves). Izmos, szőke, okos meg minden...Néha beszélünk, kedves, nagyon jóban vagyunk. Viszont nemrég megismertem egy 18 éves fiút, aki szintén érdekel, ő viszont nem igazán vesz tudomást rólam (néha úgy érzem, néz és párszor szemeztünk is pár pillanatig), ráadásul őt nagyon ritkán látom... Szerintetek melyiknél lenne esélyem?
2012. máj. 12. 17:41
 1/6 anonim válasza:
Hámy éves is vagy?
2012. máj. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14 évessel foglalkozz :) ha a 18 éves érdeklődne is lehet hogy csak azért hogy megfektessen az már az a korosztály :) maradj annál akivel jóba vagy és korosztályodbeli 22/F
2012. máj. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Neked inkább egy 22 éves fiú való, azaz én. :P
2012. máj. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
légyszíves ne legyél ilyen..:L 14 éves lány ne kezdjen 18 évessel, és látod, nem is érdekled. max megd.udni jó lennél, biztos azért néz, vagy véletlen... agyban sem illik össze egy 14 és egy 18 éves, és bocsáss meg nem azért mert buta vagy, egyszerűen még keveset tapasztaltál.
2012. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Neked az iskola és a könyv való, kisbogár.


23/F

2012. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 14 éves a Neked való.

Shakespeare is megírta, aki a meglevő helyett újat akar, sokszor olyant sem kap, mint az előző volt.

2012. máj. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!