Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejönnék a csajoknak ha sztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnék a csajoknak ha sztem én vagyok az egyik legvékonyabb fiú közel s távol?

Figyelt kérdés
Eddig 1 vékonyabbal találkoztam egész életembe és 2 olyan vékonnyal mint én.
2012. máj. 12. 20:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Bocsi de gyökerek vagytok. Aki kicsit is ért a gyúráshoz az tudja hogy egy full-vékony alkatnál sok fehéréjvel sem tudsz rendesen izmot építeni. Ha vékony a csontod nem tud hova tapadni az izom...


Inkább egyél sokat, akár egészségtelen kajákat is és szedj fel egy kis súlyt :D

2012. máj. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Ha egészségtelen kajákat eszel, akkor zsírt fog raktározni a szervezeted, ami köztudottam nem jó.


Szerintem a legideálisabb az lenne, ha elkezdenél kajálni normálisan. Ez alatt azt értem, hogy 2gr fehérje testsúlykilogrammonként, és 5gr szénhidrát testsúlykilogrammonként. Ezt beosztod úgy hogy napi 6 kaja kijöjjön belőle és 1 hónap alatt látni fogod az eredményt.


Nem elfelejteni, hogy pl a rizs sem teljes egészében ch, csak kb 70-80%-a, és hogy kb 500g csirkemellben van 100g fehérje. Egy fehérjeturmix, (1 adagolókanál) általában 20-22 grammot tartalmaz.

2012. máj. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Deepbassnine válasza:

csontkollekciokat nemnagyon csípik a csajok

azt nemond hogy nemvagy az mert a kérdésed alapján tutira az vagy

2013. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!