Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen vesztes és szűz fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen vesztes és szűz fiúk miért itt sírdogálnak? Miért nem dolgoznak ők is a sikerért?

Figyelt kérdés

Miért nem tesztek ti is azért, hogy Pazar életetek legyen, hm?

Tűzzetek ki célokat, valósítsátok meg, annyira unom már, hogy szidjátok akinek van pénze meg élete meg IGÉNYEI. Lehet, hogy nektek nincs megfelel a szürkeség, de könyörgöm ne nézzél már le mást mert van neki, képzeljétek nekem bomba nőm van, nem is vagyok hajlandó leadni, szeretek nyaralni, luxus helyekre, wellneszezni, mellettem feszít a hosszú ápolt hajú fitnesszes alakú csajom. És akkor, csak tudjátok, én ezért megdolgoztam és ne otthon zsörtölődtem, meg néztem sörrel a TV-t, hanem keményen dolgoztam és keményen dolgozok is. Nem vagyok lusta cselekedni, tudjátok ti mi munka van abban, hogy valaki elérje azt amik nekem vannak.

Csináljátok ti is utánam, a lehetőség meg van, ehhez viszont meg kell mozdulni ez TV nézéssel nem fog menni


2012. jan. 20. 20:02
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
37%

kussolj.mit tudsz te rólunk hmmm?

semmit.

akkor meg pofa be!!!

2012. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
59%
Igaza van az elsőnek
2012. jan. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
A lehetőség mindenkinek ott van.
2012. jan. 20. 20:06
 4/43 sztbali ***** válasza:
Egy szűz srác nem feltétlenül vesztes. Az elsőnek igaza van. Tényleg nem tudod, hogy pontosan mi van velük.
2012. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
51%
jó neked legalább sörre is telik nekem arra se .
2012. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
#5 talán dolgozni kéne
2012. jan. 20. 20:10
 7/43 anonim válasza:
40%
Csak azt tudjátok mondani hogy nem tudjuk hogy mi van veletek? -.- Egy értelmes indokot mondjatok hogy miért nem tudtok tenni semmit a siker érdekében... :D a kérdés feltevőjének van igaza :)
2012. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
77%

az ilyen nagyarcú kamugépek meg minek irogatnak ide?

te mit fogalakozol evvel ha neked tényleg olyan k*va jó minek nézed ezt az oldalt.téged mért bánt az hogy emberek tanácsokat kérnek bizonyos dolgokban itt?és akkor mivan ha valaki szűz?meg egyáltalán ki vagy te hogy bárkit is vesztesnek hívj itt?szerintem te vagy a legnagyobb vesztes ha neked minden olyan k*va jó és mégis itt irogatsz hülyeségeket!!

2012. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
a kérdezőnek teljesen igaza van, viszont a pénzt azt kivenném belőle. Az ember a mai világban még ne keseredjen el, ha nincs pénze luxus helyre vinni a csaját, pénz nélkül is lehet csajozni.. legalábbis én nem a pénzre hajtok hanem az értelemre meg a külső megjelenésre.
2012. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

Ellustult a nép, már az a felfogás dívik, hogy minél kevesebb munkával érjek el minél többet, az se baj, ha csalok, de a lényeg az, hogy nehogy meg kelljen erőltetnem magam egy picit is. Ennek egyik kifejeződése a híres "csak szex, elkötelezés nélkül". Persze nem csoda, hogy nem mindenkinek sikerül, és lesznek, akik tévesen ítélik meg kudarcaik okát. De aki nagyon akar, az tud változtatni annyit, hogy sikeres legyen illegális eszközök nélkül. De ezek (mint pl. az első) már olyanok, mintha direkt a sikertelenséget akarnák, annyira nem hajlandók semmire... hát, ilyen is van. Mindig is volt.

Amúgy szerintem a kérdező nem a szüzeket kollektíve nevezte vesztesnek, hanem akik jellembelileg vesztesek és ezen felül (emiatt?) szüzek.

2012. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!