Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok beszélgetni senkivel?

Figyelt kérdés

Főleg a lányoknál jelent problémát, de fiúkkal sem tudok felszabadultan beszélgetni. Mindig olyan félszeg és visszahúzódó voltam. Próbáltam színészkedni, eljátszani, hogy "nagydumás" vagyok, de nem megy. Egyszerűen nem tudok miről beszélni a lányokkal.

Amúgy nem intelligenciahiány az oka, csak introvertált személyiség vagyok. Lehetne valamit tenni?


2012. febr. 29. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ja, járj el táraságba, igyál 1-2 sört ha már vagy 18, az segít feloldódni. Ezt is gyakorolni kell.
2012. febr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lila nyuszi ***** válasza:
Beszélgetést is gyakorolni kell, nincs baj azzal, hogy ilyen vagy, nem is kell állandóan beszélni. Figyeld meg mások hogy csinálják, érdeklődj, hallgasd meg, kérdezz vissza, véleményüket kérdezd. Lehet, hogy hülyén hangzik, de az is segít ha gondolatban végigvezetsz egy társalgást, mit tudnál mondani ha valaki ott lenne amikor egyedül vagy.
2012. febr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ne én se tudok... tök gáz...

20/F

2012. febr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha megerőltetem magam, és próbálok mindenfélét kérdezgetni, akkor meg olyan kellemetlen helyzetek alakulnak ki. Nehéz leírni, de mintha engem mindenki alapból unalmasnak tartana, és ez természetesen csak erősíti bennem ezt a dolgot. Sokat próbáltam sokat neten beszélgetni lányokkal, hogy élőben jobban menjen, de nem koronázta siker próbálkozásaimat. Mintha nem egy hullámhosszon mozogna az agyunk. Fiúkkal elbeszélgetek fociról, ilyenekről, de lányokkal se közös téma, se érdeklődés - legalábbis a részükről.
2012. febr. 29. 22:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Továbbá bocsánatot kérek, nem akartam itt "sírni", mert nem az a fajta vagyok, aki inkább kesereg, minthogy változtatna, csak ez nálam olyan régóta jelen van. Pedig amúgy elég sok minden érdekel, és nem is vagyok nehéz felfogású.
2012. febr. 29. 22:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Üdv az introvertáltak klubjában. :P Na igen, a problémád igencsak ismerős. Itt nem csak veled van a gond, hanem a rengeteg többi emberrel is, akik néha túl elfoglaltak ahhoz hogy szóbaálljanak embertársaikkal. Ne feledd, ahhoz hogy beszélgess valakivel, két ember kell. :) Nem feltétlenül benned van a hiba.
2012. febr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legnagyobb probléma, hogy magadat is unalmasnak gondolod. Szorongással nem lehet kiállni a közönség elé. Találni kellene olyan témát, amiben jó vagy. Ha nincs, akkor keress.
2012. márc. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!