Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék egy meleg barátot....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy meleg barátot. Nem leveleznétek velem?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, és nagyon szeretnék egy meleg fiú barátot.Nem tudnátok valahogy segíteni? :) Vagy nem akarnátok írni nekem? :)
2012. máj. 12. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
jesszus
2012. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nme tom, de szerintem is aranyos, ha van egy lány, és annak egy olyan fiú barátja, aki szinte lány...de vhogy mégse..:"DD

L/14

2012. máj. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Te szentséges Atyaúristen! Jézus sír a kereszten!
2012. máj. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

13 éves vagy, még gyerek, ezért nem akarlak nagyon megbántani, tehát finoman fogalmazok.

Nagyon szánalmas, hogy csak azért szeretnél valakit barátnak, mert történetesen meleg és ez hűde menő a ti kis tini köreitekben.

Barátok azért lesztek valakivel, mert szerettek együtt lenni, jól elvagytok a másikkal, kialakul a bizalom stb., nem pedig ráböksz valakire, hogy "na, ő tetszik" (mert mondjuk meleg és az milyen trendimár, hogy meleg barátom van, júúúj) és akkor barátok lesztek.

Amúgy meg szinte semmiben nem különbözik egy meleg barát egy hetero baráttól, azon kívül, hogy a saját neméből választ magának párt, csak megsúgom.

L/25

2012. máj. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A média sugallja ezt. Minden amcsi filmben vagy sorozatban (Szex és NewYork...stb) a nőknek fejenként minimum egy olyan legjobb (hímnemű) barátjuk van, aki homoszexuális, és ellátja jobbnál-jobb párkapcsolati tanácsokkal a nőket, divattippeket ad, így mellette nem lehet soha slampos az ember, ráadásul sziporkázó humorával mindenkit lehengerel, mellette nem lehet unatkozni.


Ez a filmekben van így, a valóság egész más (kedves kérdező).


Általános iskolában volt egy meleg fiú osztálytársam, azt hallottam, ahány házibuliban volt, az összes létező meleg vagy biszex fiút orálisan kielégítette, szerintem nincs olyan nemi betegség, amit ne kapott volna el. Egyébként meg "rocker" volt, iszonyat igénytelen és gusztustalan, büdös, koszos. A közelében lenni is utáltam.


Csak a filmekben olyan tökéletes minden...

2012. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ezért szeretnék egy meleg barátot. Én nem ilyen vagyok. És valahogy nem bírom a korombeliek társaságát...
2012. máj. 13. 10:43
 7/10 anonim ***** válasza:

20/F

Én haverkodnék veled csak sajnos túl fiatal vagy :S !

2012. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy? :D
2012. máj. 13. 14:43
 9/10 anonim válasza:
100%

Már ne haragudj de olyan h*lye vagy.

Azzal kezdi a sort, hogy 20/F... akkor szerinted hány éves?:D:D

2012. máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
neharagudj, de tudom h hülye vagyok :D és vak is...
2012. máj. 13. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!