Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Változtassak valamin, hogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtassak valamin, hogy?

Figyelt kérdés

ELÖSZÖRIS KÉRLEK OLVASSÁTOK VÉGIG, KÖSSZ.

Én egy tipikus olyan fiú v.ok akit szeretnek, tisztelnek az emberek.

Tényleg a kopasz kigyurt kidobótol a szomszéd öregnéniig, bárkivel, bármiről el tudok beszélgetni, poénkodni.

Szóval én úgy mondanám hogy rengeteg jóismerősöm van de egy igazi barátom sincs.

Sokáig gondolkoztam hogy miért nem tekint rám senki barátként és erre jöttem rá hogy: 1.rettentő őszinte vagyok mindenkivel 2.lenézem az olyan hasonló korúakat, akik "verik a nyálukat a nagy büdös semmire" az ilyenekhez egy büdös szót se szólok szivesen.

3.Utálom az igazságtalanságot és ha tehetem megvédem a gyengébbet, vagy a kissebbet minden helyzetbe (megvan hozzá a testalkatom).

4.nem cigizem, nem káb.szerezek, és nem iszom magam féltholtra heti 2szer a discoba.

5.és mivel mint ahogy írtam, beszélgetek a kissebbekkel és az ugymond nyomikkal (erre nemsoká kitérek).

Pl: sétálunk 4-5en a suliba, szebe jön egy kicsit nyomi(ahogy a többiek mondják) srác a folyosón, erre belökik a fal mellé és leveszik róla a sapkát, nyakláncot, stb.

Erre én rájuk szólok hogy: "ne b@sztassátok azt a szegény gyereket" ezután természetesen haggyák elmenni....... de az incidens után ugyérzem hogy nemis nagyon tartozok közéjük.

Igazából rá jöttem hogy ezek még véletlen se "menő" tulajdonságok.

Én azt szürtem le hogy, mindenki, általába a menő srácok társaságát keresi.

Legyen ez egy srác aki egy barátot keres.

Vagy legyen egy lány aki pasit keres magának,............. na hát ezen a tájon se büszkélkedhetek. Pedig a lány ismerőseim szerint én vagyok az úgymond "állompasi" (nem szeretem ezt a kifejezést). Mert rendes és ez mellett (szerintük) irtó helyes vagyok.

.......de én úgy vettem észre hogy a csajok is a menő pasikra buknak, és nem azokra akikbe tisztelnek valamit.

Szóval jelenleg se barátnőm, se barátom, "na erre varjatok gombot".

Mit gondoltok? Változtassak valamin? Vagy maradjak meg olyan amilyen vagyok? Esetleg, én nem látok valamit jól? 18/F.


2009. jún. 25. 22:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
leszek a barátod ha szeretnéd :) énis mindenkivel eltudok beszélgetni. viszont ezen a menőpasis dolgon nemfogsz tudni változtatni.. amíg világ a világ, a menő pasikra fognak bukni a menő lányok akik drogoznak, cigiznek, bebasznak, dugnak mindenkivel, stbstbstb.. ehhez muszáj hozzászokni. én csak mosolygok ha ilyen embereket látok:)16/L
2009. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát véleményem szerint ne változtas semmin se. Te így vagy jó ahogy vagy és, hogy megmongyam az igazat rég találkoztam ilyen felfogású fiúval.:) Ha nem érzed magad jól az ő társaságukban akkor ne barátkozz velük és keres másik "bandát". Gondolom az iskolában nem csak ők léteznek. Biztos aranyos fiú lehetsz örülnék egy ilyen barátnak.:) Ne foglalkozz senkivel ha te igy érzed jól magad akkor ne változtass senki kedvéért sem. Hozzáteszem nem minden lány a bunkó és öntelt fiúkra bukik...vannak még normális lányok akik szeretetre és egy normális kapcsira vágynak:) szóval fel a fejjel és ne búsulj:) így vagy jó ahogy vagy

remélem segítettem valamennyit:)

2009. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Maradj amilyen vagy, szuper jó fej lehetsz.


Mégy egyetemre? Az lesz a jó! Én is hasonlóan éreztem mint te, és az egyetem nagyon jó! Sok-sok új ember, adott ugye a közös érdeklődés, sok jó ismerős, meg akadnak már barátok is. Én nagyon jól érzem magam. Gólyatáborban beszélgettem ilyenekről egy felsőbb évessel, ő mondta, hogy nyugodjak meg, sok-sok-sok embert fogok megismerni, egy csomó mindenkivel lehet majd tartalmasakat beszélgetni, és nem a melldöngetős hülye gyerekekkel lesz tele az egész. Igaza lett, én nagyon élvezem, pedig nem járok ám sokat el, és így is megtaláltam azokat, akikkel jól megértem magam.


Ez nem vigasztal, de neked sokkal tartalmasabb kapcsolataid lesznek, mint a sima menő-pasi típusoknak, hidd el. Azzal a csajjal, amelyik nem a fasza-gyerekséged miatt bukik rád, sokkal kellemesebben fogod magad érezni. A középiskolásoknak még a menők kellenek. Aztán már a JÓ pasik, akikkel tényleg összepasszolnak, nem csak mert épp ő a helyi vagány gyerek.


21/N

2009. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

maradj olyen amilyen vagy!

en parom is ilyen es en imadom! nekem nem jonnek be az amolyan huu de menok....a paromnak elso baratnoje vagyok,talan azert,mert mas lany hianyolta belole azt a rosszasagot es vaganysagot...en pont ezt ertekelem benne es nem hagynem el a vilag semmi penzeert..mar 1,5 eve egyutt vagyunk...es nekem o a tokeletes.remelem te is talalsz egy olyan lanyt,aki a nem tartja unalmasnak a rendes,jolnevelt,becsuletes fiukat..hidd el meg vannak ilyen lanyok,akik megbecsulik a jot:) sok sikert:) 17/l

2009. jún. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nemkell változtatnod! Igyis ritkaság számba mennek a rendes emberek, kár lenne érted ;) Az igazi barátságok majd a sulis idők után jönnek szerintem, én legalábbis így jártam. Néhány embert az osztálymból utáltam, ők is engem, mára nagyon jó barátok lettünk. De legtöbb baráttal suli után találkoztam. Ami meg a lányokat illeti, az majd jönni fog magától...
2009. jún. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nekem nem az ugymond "bandát" alkotó személyekkel van bajom, csak azzal ahogy néha viselkednek.

De azért köszi szépen mindenkinek a vállaszokat, nagyon jól esett egy két mondat és persze hasznos is volt

De még várom a további vállaszokat is.......

2009. jún. 25. 23:40
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

sajnos ennyi idő korban még nem tudják megbecsülni az ilyen embereket mint amilyen te vagy. egyszerűen nem ehhez vannak hozzászokva, mert tényleg ritkaság már az ilyen ember. a lányoknak sem ez a dicséretes, hanem az, hogyha egy pasi annyira menő, h képes egy nála 2 fejjel kisebb srácot a falhoz nyomni. de ez idővel biztos változni fog, sztem az a baj h csak ilyenekkel vagy körülvéve, akikről írtál. deha mondjuk fősulira mész, vagy dolgozni, ott van esélyed érettebb emberekkel találkozni, akik megfogják látni benned ezeket a dolgokat. és a lány is előbbutóbb eltalál hozzád, mert bőven vannak olyan lányok akik ilyen pasit keresnek. csak ezegy érettebb korosztály. vagy érettebben gondolkodó lányok.

naszóval nincsen veled semmi baj, ne változtass semmit. sokat fogsz majd tudni elérni ezzel a természeteddel.

2009. jún. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

igen, egyébként szinte csak az érettebb csajokkal (22felett) tudok elbeszélgetni igazán, őszintén.

Egyébként a sport terén rengeteg mindent elértem amit ennek köszönhetek mint pl a kick-boxba, nagyon nagy alázat és küzdeni akarás kell ehez a sportághoz ahol ugyanúgy kell tisztelned a gyengébbet mint a látszólag erőssebbet.

De mondhatnám a focit is, ahol jelenlegi eggyesületemnél CSK (csapatkapitány) vagyok........ nem véletlen.

Köszi neked is.

2009. jún. 26. 00:17
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát Te egy fantasztikus ember vagy! :) Le a kalappal, de tényleg! :)

A többiek nagyon jókat írtak, pl. hogy középsuliban még tényleg ez a gyerekes lenézések vannak, de az egyetem... :) Szerintem itt sokkal jobban értékelik az embereket. S nem az számít, hogy milyen a stílusod, hanem hogy normálisan gondolkodsz-e. S főleg nem az, hogy melyik klikkbe tartozol. Sokkal nyitottabbak az emberek, mert nincsenek is annyira összezárva és nem a 14 éves gyerekfejjel kialakult benyomásaik alapján véleményezik egymást.

Jó, jó, kicsit patetikus ez, mert vannak itt is azért ilyenek, ill. más problémák, de szerintem is sokkal jobb. Főleg, ha Te is ilyen nyitott vagy.

Tesóm mondta, de igaza van, hogy az egyetemen sokszor pont azokból lesznek a nagy arcok, akik addig nem tudtak kibontakozni.

És tényleg itt az értelmes szféra van jelen - elnézést a rengeteg értelmes nem egyetemistától, mégha sokszor kételkednie is kell az embernek :P, de sok középsulis társasághoz képest még így is...

2009. jún. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

És annyiféle ember van, idősebbek-fiatalabbak pár évvel, vagy akár gyakvezetők, az már itt nem számít.


A lányoknál meg majd az lesz, hogy lesz EGY, aki tényleg értékelni tud és nem hiszem Rólad, hogy 6-8 csajod összesen is lenne valaha, mert tartalmas, értékes és tartós kapcsolatot építesz.


És ne hülyéskedj, hogy a jó tulajdonságaidon akarsz változtatni ;)

2009. jún. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!