Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ez az étrend? Vagy változta...

Jó ez az étrend? Vagy változtassak valamin?

Figyelt kérdés
Reggelire ettem egy rozskenyeret(50 g) 2 szelet pulykacombsonkával, uborkával,jó sok paprikával és egy narancsot.Tízóraira ettem egy almát.Ebédre ettem 2 csirkecombot egy nagy tányér zöldségsalátával(paradicsom, uborka, kukorica, paprika).Uzsonnára egy kis pohár natúr joghurtot fogok enni, vacsorára pedig 1 csirkecombot valamilyen nyers zöldséggel, és lehet, hogy eszek hozzá egy kevés natúr joghurtot, vagy joghurtot ne egyek hozzá?
2011. márc. 1. 14:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja bocsi, kihagytam, hogy ebédre megettem egy almát is.
2011. márc. 1. 14:50
 2/10 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy a csirkecomb be volt panirozva és hogy zsirban sült e?

A joghurt már nem kellene. Ebédre ehetsz még levest is. Mert az jobban eltelit és akkor kevesebb másodikat eszel.

2011. márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

A reggeli tökéletes. A tízórai az ebéd és az uzsi és tökéletes. A vacsorán változtass. Egyél virslit vagy füstlit üresen...kenyér nélkül...mustárral. Joghurt már nem kell.

Azért egyél virslit mert különben ugyanazt eszed amit ebédre ettél..ezáltal hiányos lesz a táplálkozásod.

Ha megunod a virslit akkor egyél estére párizsit vagy téli szalámit a lényeg h ne kenyérrel..zöldség mehet. Joghurt tabu. És tudnod kell,hogy ha nem mozogsz nem fog semmit se érni. Mert fekvő embernek egy tányér leves is elég egész napra.

2011. márc. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

Heti 4x mozgok.Reggel tornázok egy 20 percet, aztán még aznap mozgok 1,5 órát.Ezt heti 4x csinálom meg, hagyok 3 nap pihenőt.

2011. márc. 1. 15:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez így jó :)))
2011. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, egyen virslit hús helyett? A virsliben minden van csak hús nem. Beledarálnak bőrt, szalonnát, porcokat stb.


Ez az étrend tökéletes, van benne minden ami kell: gabona, gyümölcs, zöldség, tejtermék, soványabb hús. A natúr joghurt simán mehet hozzá, minimális a kalória- és a zsírtartalma.

2011. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is tökéletes az étrend!!!

Zöldségből korlátlanul lehet enni, főleg ha nyers, miért ne ehetné meg vacsorára? Minimális kalória, sok rost és vitamin, és nem lesz éhes!

Ha a joghurtot öntetnek használod, az is mehet nyugodtan.


A levest meg lehet enni bizonyos kritériumokkal:

- nem lehet zacskós, húsleveskockás (már nem is egyszerű elkészíteni hétköznap este), csak víz meg műanyag van benne, na meg felesleges kalória,

- nem lehet benne rántás, lisztes habarás és keményítő, valamint tészta, gombóc stb.

Milyen levest egyen a kérdező? Zöldséget? Akkor miért nem eheti meg a zöldséget nyersen, ahogy egészségesebb? (Főzéskor a vitaminok nagy részének annyi...)

Húslevest? Abból is dobja ki a zöldséget?

A virsli sem kimondottan rossz, de a csirkehús nagyságrendekkel jobb. Miért kéne üres virslit ennie?

Ez egy baromság. Mi van a virsliben, ami a "hiányos" táplálkozást megakadályozza? A szalonnára, a bőrre, a tartósítószerre vagy az ízfokozóra gondoltál?


Bár mindenki így csinálná, mint a kérdező!


ui: A sült csirkét is megeheted. Én csináltam "egészséges" párolt csirkecombot ételpárolóban. Semmi "lé" nem jött ki belőle. És sütöttem csirkét olaj nélkül, egy csomó zsírt kiengedett magából. Miről is beszélünk?

2011. márc. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem korántsem tökéletes, csak nem annyira sz@r, mint itt a 90%-é.


Reggelire a fehérjebevitel kb 0. 2 szelet combsonka az lehet 4 g.

A narancs, még mindig nem kaja diéta idején, ahogyan az 1 alma nem étkezés.

Ebéd csirkecombjából egyet megehettél volna tízóraira, jobban jártál volna.

A kukoricát hagytam volna a salátából.

A joghurt szintén nem étkezés. Egyél túrót mittomén málnával.

Mehetne túró vacsorára is.

2011. márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) Hát a vacsorám nem teljesen az volt, amit előre elterveztem..Joghurtot nem ettem, de nem egy csirkecombot, hanem 2-t ettem, uborkával+paradicsommal.Máskor megpróbálok csak 1-t enni, vagy nem sok a 2?Hát igen, a kukoricát kihagyhattam volna, de anyu csinálta a salátát, és tett bele kukoricát is, kiválogatni meg nem volt kedvem.:D
2011. márc. 1. 18:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan egyed a csirkét. Rengeteg protein van benne, ami pedig jó :)


Ja, így már érthető, annyira nem is lehetett sok az a kukorica benne.

2011. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!