Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lehet fogyni? FONTOS,...

Így lehet fogyni? FONTOS, véleményekre vagyok kíváncsi hogy így jól csinálom vagy valamin változtassak?

Figyelt kérdés

Nos én eddig amit megkívántam azt meg is ettem szinte minden órában ettem valamit és alig ittam 67 kg vagyok és hétfőtől szeretnék változtatni az étrendemen!


Reggeli:valami gyümölcs,meg egy szendvics ami teljes kiőrlésű kenyér vagy zsemle.


Ebéd:zöldség pl.:uborka,paradicsom,rizs,egy szelet hús ami sült vagy főtt,esetleg leves de tészta nélkül.


Vacsora:csak zöldség vagy gyümölcs


Mindenféle képen szeretném kerülni a kenyeret,tésztát,sajtot,sült krumplit.

Kefírt szerintetek vagy tejfölt lehet enni reggelire?

Napi szinten minimum 2-3 liter folyadék ami víz vagy édesítőszeres szörp vagy gyümölcslé!

Minden nap 18:00 után nem szeretnék semmit enni!!!


Szerintetek ezzel elérek valamit?Vagy valamin változtassak?Ötleteket,tippeket szívesen elfogadok!

Köszönöm szépen hogy elolvastad amit írtam és hogy választ is adsz rá!


2011. máj. 21. 14:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi még kihagytam hogy chips,csoki,cukor ezeket is kiszeretném mellőzni.Fagyinál esetleg valami diétásat eszek ha megkívánom az édességet!Szerencsére nem vagyok csoki függő szóval ott nem lesz probléma!:D De annál nehezebb lesz napi 2-3 liter folyadékot meginnom!
2011. máj. 21. 15:00
 2/11 anonim ***** válasza:

18h-után nem evés hülyeség

egyél napi 5*

egyél normális kajákat, mert ez koplalásnak jó, étrendnek nem

ebédre rendes főtt étel

vacsira fehérjedús étkezés

legyen tízórai és uzsonna is

méress testzsírszázalékot

és SPORTOLJ!

2011. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Napi 5-ször egyél keveset! Vacsira pedig inkbáb fehérjét
2011. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
amúgy milyen magas vagy?
2011. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
162cm kb!
2011. máj. 21. 15:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Sport?
2011. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Bocsi 160cm max!:) gyors lemértem!

Sportolni mostanában nem igazán sportoltam régebben felülés,taposógép,fél-1 óra séta mikor munkahelyre vagy suliba mentem!Ha a barátnőimmel elmegyünk strandra akkor úszok!De igazából semmi nem köt le!:(

2011. máj. 21. 15:16
 8/11 anonim ***** válasza:
A sportot csak elkezdeni nehéz. Tölts le a netről neked tetsző, jó számokat , hallgasd azt közben,és MINDENKÉPP SPORTOLJ! A koplalástól nem fogysz.
2011. máj. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen,fogsz fogyni,de csak testsúlyból,testzsírból nem.

A fehérje megvonás miatt,ez egy olyan étrend,ami garantálja a puhatestűséget.

De beírtad még a 6 utáni elmebetegséget,meg a sportról alkotott nézeteidet és kb itt esett le,hogy kamu a kérdés.

2011. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj kedves utolsó de nem kamu ez a kérdés!!!Komolyan szeretnék fogyni ha hiszed ha nem!Ezért kértem ki mások tanácsát hogy mit csinálok jól és hogy mit rosszul!
2011. máj. 21. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!