Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon érez irántam valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érez irántam valamit?

Figyelt kérdés
van egy nagyon jó fiúbarátom akit régóta ismerek mostanaban egyre többször talalkozunk es nagyon megkedveltem,de néha csinál fura dolgokat ( pl megfogka a s.ggem,...stb) amiket nem tudok hova tenni...most akkor bejovok neki vagy mii? leccike segitsetek 14/L

2012. máj. 13. 17:48
 1/4 xXUndertakerXx válasza:
Szerintem bejösz neki csak nem meri mondani inkább tettekkel bizonyitja :) Próbáld megfogni a kezét és nézd meg a reakcióját ezt tudom ajánlani :)
2012. máj. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak le akar veled feküdni.
2012. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

elsőnek higgy sztem ez tènleg működhet

(de azèrt semmikèpp ne feküdj le vele sztem ha esetleg mègis ezt akarná mèg korai)

2012. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 L.Thomas válasza:
Mennyi idős a srác ?
2012. máj. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!