Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? össze vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? össze vagyok zavarodva hogy mit tegyek honnan tudnám meg mit érzek?

Figyelt kérdés
Fél éve van barátom jol érzem vele magam ,ugy érzem szeretem.de van egy pasi aki jarni akar velem és ezelöt fél ével meghaltam volna érte gondolkodtam a szakitáson de a barátom mindent megtesz értem imád velem tervezi a jövöjét és ha szakitanék vele akkor nem engednék meg hogy össze jöjek a pasival ..
2012. máj. 13. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szakíts a pasiddal. Nem szereted, és ha nem most, majd később teszed tönkre. Had találjon magának olyan nőt, aki szereti, és értékeli.


És legközelebb olyan pasit keress, aki tényleg tetszik, és nem "egy ideig jó lesz", úgy elkerülheted az ilyen szituációkat.

2012. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi...és valami tanacs hogy mondjam el ? és a szűleim? nem fogják hagyni hogy össze jöjek a pasival és félek h megbánom,
2012. máj. 13. 20:31
 3/4 xXUndertakerXx válasza:
Ez nem a szüleidröl szol, rolad... De szerintem ne kergess olyan álmokat amik elérhetetlenek, nem furcsa neked, hogy eddig a másik pali rád sem bagozott ? amikor meg lett 1 fiu aki teljesen szerelmes beléd és mindent megad neked akkor hipp hopp jön az a pali, hogy járni akar veled .... Legyen eszed ... ha otthagyod a jelenlegi barátodat akkor nemsok jövöt jósolok
2012. máj. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lehet ha igy van de maskor is akart csak kűlföldön élt..
2012. máj. 14. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!